Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fontos! Hamaraosan eljön az...

Fontos! Hamaraosan eljön az ideje, hogy középiskolába menjek. Meg nem tudom eldönteni hogy milyen szakmám legyen. Tudnátok olyan szakmát ajánlani ami jól fizet és nem a matekra "alapoz"? Informatika érdekel de oda matek kell.

Figyelt kérdés

2015. febr. 21. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
építész mérnök,könyvelő, :D am meg informatikához ha jól akarsz keresni nagyon is kell matek ha nem ilyen alacsony szintű gagyi cuccot akarsz ahol pl Word meg Excelt kell csak használni.Az informatika alapjai az algoritmusok és az pedig matek. Nem értem kevés olyan egyértelmű tantárgy van mint a matek és a fizika ezek mind a tiszta logikán alapszanak.
2015. febr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
értem.. esetleg egy programozó ? Az nehéz meló?
2015. febr. 21. 22:31
 3/11 anonim ***** válasza:

Én így választottam anno a szakács szakmát, és kb 1 szezont dolgoztam benne a Balcsin.

Egyszerűen a szakma nem érdekelt, csak tudtam, hogy keresett, és jól fizető.

Szóval ne ez alapján keress, hogy mi fizet jól, hanem hogy mi érdekel.

2015. febr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Legyél prosti, vagy hímprosti. Jól fizet és még matek se kell hozzá!
2015. febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gratulálok nagyon okos vagy... -.-
2015. febr. 22. 13:17
 6/11 anonim ***** válasza:
az első válaszolónak üzenem,hogy a könyveléshez,és a különböző mérnöki szakokhoz nagyon is sok matek kell! sajnos kedves kérdező, manapság nincs olyan jól izető szak, ami ne a matekra alapozna. a bölcsész szakokkal pedig soha nem fog az ember jól keresni
2015. febr. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
oo :( akkor külön matektanar kell..
2015. febr. 22. 13:39
 8/11 kunu lenke ***** válasza:
Szia.Szakács,Hivatásos katona,Sportminiszter,autó szerelő,gumis,portás,kőműves,burkoló,ács,taxis,stb!!
2015. febr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
de egy taxis nem keres jól nem?
2015. febr. 22. 16:09
 10/11 anonim ***** válasza:
a hatos válaszolónak üzenem hogy tudom hogy matek kell hozzá szarkazmus akart lenni mivel magam is könyvelő vagyok
2015. febr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!