Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minden boltban ilyen gáz...

Minden boltban ilyen gáz dolgozni?

Figyelt kérdés
szakmámtól is eltér, de egyszer dolgoztam boltban, nem is tartott sokáig, mert minden nap hajtépve mentem haza. Csak nőkkel voltam pasiként, állandó pletyka, egymás kiutálása és kibeszélése ment. Nem dohányzom, így más aki igen, óránként 15-20 percekre kimászkált, amíg egyedül voltam a tömeggel, persze stresszben. Jah, enni-inni, wc-re is külön kéreckedni kellett, kemény 15 perc szünetem volt egész műszak alatt....persze a kiszámíthatatlan beosztás, és a szabadnapomon behívás az alap volt...gyűlöltem. Most lenne egy hely, nem nagyon jelentkeznék rá, de szimpatikus munkaidőben vannak nyitva, nyugis környezetnek tűnik a bolt, és minimális szakmabeli dolgot is kéne csinálni, de töprengek a dolgon. Boltba meg már alapból le sem adom a tapasztalataim miatt. Addig maradnék, amíg nem kapok ideálisabb ajánlatot.
2015. márc. 2. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ilyen nem csak boltban van, bárhol lehet.

Dolgoztam már ugyanazt, de két különböző cégnél. Az egyiknél jó fejek voltak a kollégák, normálisan volt szünet - akkor mentem ki mosdóba, amikor akartam, nyilván nem fél óránként, de nem kellett kéredzkedni, jó fej volt a főnök is. A másik helyen ugyanaz volt a feladat, de a körülmények ugyanolyanok, mint neked. Feladatkörtől függetlenül munkahelye válogatja. Boltos munkahelyből is kifoghatsz jót is meg rosszat is.

2015. márc. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát, amikor felmondtam, olyan hiszti ment, hogy azóta ha nagyritkán szembemegyek egyikükkel az utcán, elfordulnak. Nem egy facebookról is törölt...szép kis referenciaanyag.... pedig mindig normális voltam, elsők közt voltam a segítségnyújtásnál stb...
2015. márc. 3. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!