Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki nem tud esetleg munkát...

GalDavid97 kérdése:

Valaki nem tud esetleg munkát ajánlani?

Figyelt kérdés
Sziasztok 18éves vagyok és családommal élek 2 pici teso anya apa / a helyzet az hogy el kéne költöznöm itthonról albérletbe 18 éves vagyok és iskolába járok. muszáj elkezdenem dolgozni mert fél évem van arra hogy összekaparjam a kauciót egy albérletre Szeretnék segítséget kérni valakitől eléggé kétségbe vagyok esve és nem nem tudom megvárni az érettségit mégha csak pár hónap is minden fillér számít

2015. márc. 7. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Persze, biztos itt fogsz munkát találni, a fórumon...
2015. márc. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Felénk pl. sokan járnak szőlészetekbe mezőgazdasági idénymunkára iskola mellett. Általában hetente fizetnek.
2015. márc. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

jó igaz nem itt kéne keresnem de nem igazán kerestem még munkát nyári munkán voltam de csak családi vállalkozásban

azonnal kéne a munka családi probléma miatt és költöznöm is a lehető leghamarabb kéne esetleg ha valaki tud segiteni annak millió hála.! Meg kéne teremtenem azt a lehetőséget hogy külön tudjak költözni nekem egy olyan ideiglenes munka is jó lenne ami mondjuk fél évig tart mert utána érettségivel több pénzért tudok már rendesebb állást keresni de most meg vagyok lőve érettségi nélkül nagyon nehéz...

2015. márc. 7. 14:41
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Összevesztél otthon vagy mi van? Szerintem legalább érettségiig bírd ki otthon aztán utána keresel munkát és megpróbálsz önállósodni. Az szép dolog, hogy dolgozni akarsz és ha belefér az idődbe tedd, de annyi úgyse fog beleférni amiből önállóan meg tudsz élni most így közvetlen érettségi előtt. Azon a pár hónapon nem múlhat semmi. Ennyire nem lehet összeveszni.
2015. márc. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem írod, hogy melyik városban keresel, nyilván azt gondolod, hogy a városodon kívül nem is létezik semmi. Budapesti vagy?
2015. márc. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!