Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen önéletrajzot írjak,...

Milyen önéletrajzot írjak, hogy behívjanak interjúra legalább, vagy nagyobb eséllyel vegyenek fel, mint pályakezdő?

Figyelt kérdés

Valami jó tippet várnék, hogy mégis milyen önéletrajzot, motívációs levelet írjak, hogy behívjanak?


A végzettségem szoc.gondozó, de mivel a környéken nincs lehetőségem, így irodai munkára, stb jelentkezem. Valaki, valami jó tipp?


2015. márc. 10. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
mihhez értesz? mit tanultál? mennyi gyakorlatod van? milyen feladatokat láttál el az előző munkahelyeiden? mi a fene az az irodai munka? milyen munkakörről beszélünk?
2015. márc. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*mihez
2015. márc. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nincs tipp.

Mégis mit vársz?

A CV-ben leírod, hogy mit tanultál, mihez értesz, hol dolgoztál és ott mit csináltál, mit csinálsz amikor nem dolgozol.

Leírhatod azt is, hogy milyen munkát végeznél szívesen, és miért gondolod, hogy ez neked való lenne.


Hazudni, trükközni sztem nem nagyon érdemes, mert előbb utóbb visszaüt.

2015. márc. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem hazugságokra gondoltam...

Mint írtam, PÁLYAKEZDŐ vagyok, ergó nem volt még munkahelyem.

Voltam diákmunkán, 4,5 évig egy boltban, mint eladó, de nem volt bejelentett, képzettségem sincs hozzá.


Azért gondoltam, hogy segítséget kérek, mert egy pályakezdőt nem igazán hívnak be sehova.


[link]



konkrétan most ide szeretném beadni.

2015. márc. 10. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:

attól, hogy pályakezdő voltál még van tapasztalatod...a 4,5 év akkor is számít, ha nem voltál bejelentve, nyugodtan írd bele az önéletrajzodba! Írd le a feladataidat is, főleg, ha az új munkahely szempontjából releváns!


írd bele, hogy mihez értesz! Számítógépes ismeretet kérnek, vagyis beleírod, hogy milyen programokat ismersz és milyen szinten. Mit tanultál a suliban, milyen tárgyaid voltak, hol voltál szakmai gyakorlaton, mit kellett a szakmai gyakorlaton csinálni?

2015. márc. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!