Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A debreceni National Instrumen...

A debreceni National Instruments-nél szeretnék elhelyezkedni. Érdekelne, hogy az első körös felvételi teszt során mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van olyan, amit át lehet nézni előtte? Érdemes?

2015. márc. 14. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekik nem az a céljuk, hogy a felvételi anyagából legyél felkészült, hanem az általános (szakmai) képességeidet tesztelik.

Mindenképp próbáld meg, mert az ország első 10 legjobb munkahelye közt van!

2015. márc. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az "Operátor" munkakör mit tartalmaz? Mit kell ott csinálni?
2015. márc. 23. 17:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd, én azt nem tudom, hogy a "munkaköri leírás" mit tartalmaz.

Ha alkalmasnak minősülsz, akkor biztos hogy kapsz munkát - ha nem operátorit, akkor valami hasonlót!

Nekem az egyik ismerősön dolgozik Debrecenben a NI-nél, és nem azt várja, hogy mikor szabadulhat meg onnan délután, hanem hogy mikor kell már melóba menni...

Szerinte egészen frenetikus a munkahelyi légkör.

Kreativitás, rugalmasság, tanulás - jó fizetés, normális munkahely, kiváló hangulat.

2015. márc. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Érdeklődnék a telefonos interjúval kapcsolatban. Mennyi ideig tart? Ha a telefonos interjú skerült, egyből közlik, hogy mehetsz a következő fordulóba, vagy még utána várni kell az eredményig?
2015. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!