Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ezzel tudok netto...

Szerintetek ezzel tudok netto ketszazat keresni?

Figyelt kérdés
SAP felhasznaloi tanfolyamokat (nem fejleszto) amikbol vizsgat is tennek (nemzetkozi) pl customer relation managment modulbol, vagy treasury modulbol. Es ilyen papirokkal mennek jelentkezni multikhoz. A tapasztalat meg abbol jonne, hogy ezek a vizsgak gyakorlatiak, tehat, akinek ilyen vizsgaja van az jartas ezekben a programokban.

#fizetés #multi #SAP #irodai munka #tanfolyam treasury
2015. márc. 15. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
igen ha mellette beszélsz nyelv(ek)et, és van felsőfokú végzettséged/ megfelelő referenciád
2015. márc. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
1: Na, ha ezek megvannak neki, akkor ott már nem nettó 200k-ról beszélünk, hanem inkább 300-ról.
2015. márc. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ámen! :)
2015. márc. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Sőt! De még mennyire. Biztos forrásból mondom, hogy akár a dupláját is.


A legjobb SAP Consulting cégek weboldalán érdemes figyelemmel követni a karrier oldalt. Folyamatosan keresik az új embereket. Nagyon fejlődik az iparák. Pl. Netlife Consulting. Nekik itt a karrier oldala: [link]


Most is keresnek Senior PHP developer, SAP Fiori Developer, SAP HANA Developer munkatársakat.

2016. dec. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Előző válaszoló vagyok.


Ú, bocs, rosszul olvastam. Azt hittem maga a programozással szeretnél foglalkozni. A felhasználót azt sajnos nem tudom.

2016. dec. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!