Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkával lehet sok...

Nevada453 kérdése:

Milyen munkával lehet sok jövedelemre szert tenni?

Figyelt kérdés
Magamról: 26 éves vagyok szakmunkás végzettséggel,19 évesen költöztem Bp.-re. Kereskedelemben dolgoztam,árufeltöltő,raktáros azon belül részleg vezető-árú átvevő-kiszállító. Szeretném fejleszteni magam de nem tudom mi érné meg? Gondoltam "c" jogosítványra,"B" már van. Helikopter jogosítványra. Szóba jöhet bármilyen tanfolyam,tanulni hajlandó vagyok. Mivel menyit lehet keresni,menyit kell érte dolgozni? Külföld nem jöhet szóba mert édesanyámnak agydaganata van és nem szeretném magára hagyni. Mindenféle információért nagyon hálás lennék!!!!

2015. márc. 19. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Helikopter jogosítvány jó ötlet, ha van rá pénzed. Több millió forint.
2015. márc. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alapvetően olyan munkával, amivel olyan értéket teremtesz amire szüksége van másnak, illetve értesz is hozzá. Hab a tortán, hogy ha szereted is amit csinálsz.
2015. márc. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A "C" kategória nem rossz ötlet, amennyiben van rá keret és idő, ha pedig nagyon el vagy eresztve, és érzéked is van hozzá, akkor "C+E".Lehet, hogy nem lesz rá szükséged, de ez egy életre szóló befektetés.Írtad, hogy árukiszállító is vagy, ha a munkahelyeden van pl. 5tonnás kisteherautó, akkor azt csak C-vel vezetheted.Én úgy tudom, az ilyen melók bevállalásáért nem rossz pénzt fizetnek, így a jogsi hamar visszahozhatja az árát.
2015. márc. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek hálás vagyok aki írt! Gazdag sajnos nem vagyok,napi 12 órázom és Bécsben szoktam alkalmi munkát vállalni amiből spórolok,de ez nagyon meg terhelő,így hát változtatni szeretnék ha nem is 1 hónap múlva de 1-2 éven belül.A pénzt össze rakom ha megéri. Valamit-valamiért!
2015. márc. 25. 10:33
 5/5 anonim válasza:
Ebben az esetben, ha nem állsz túl jól, csak akkor kezdd el a "C"-t, hogyha biztos vagy benne, hogy kapnál kedvezőbb melót, jobb fizetést, illetve van hozzzá huzamod.
2015. márc. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!