Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy munkahelyi baleset ért....

Egy munkahelyi baleset ért. Nem kértem kártérítést, (5 - 10 millió). Tettem, mert egy másik cégben marketinges vagyok. Kapcsolatok maradhatnak fönn gondoltam. Szóval nyertem, vagy veszítettem?

Figyelt kérdés
Az 5 - 10 millió, egy féléves éves fizetés. A balesetnek nincs maradandó nyoma, két nap alatt elmúlt, de az ügyvéd azt mondta ennyi járt volna.

2015. márc. 22. 18:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"Tömörebben fogalmazva 10 ezer vagy 30 ezer euróért tönkretennéd valaki életét, ha évente keresel 30 ezret? Ráadásul egy jó munkakapcsolat is oda van."


Egyértelműen nem, arról nem is beszélve, hogy szerintem hülyeségeket beszél az ügyvéded.

2015. márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!