Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közalkalmazotti viszonyban...

Közalkalmazotti viszonyban érettségivel mennyi lenne a nettó kereset?

Figyelt kérdés
Nem igazodom ezen a táblázaton, gondolom a "D"-be tartozom, de ez a 79.000 bruttó vagy nettó? Mondjuk, ha ez a bruttó, akkor 51000 lenne a nettó? Nem karcsú egy kissé?
2015. márc. 23. 09:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem tudom most mennyi. De 3 évvel ezelőtt közalkalmazottként, érettségivel, tehát a garantált bérminimum 108.000 Ft brutto volt. Kézhez ebből nettóba 70.000 Ft-ot kaptam, és kb 8-10 ezer cafeteriát még.

Szerintem a 79 ezer lesz a nettó, de annak egy részét kb 9000 Ft játékpénzben, azaz erzsébet utalványban, vagy bkv bérlet formájában kapsz meg, attól függ, h melyiket választod.

Ha nem is pontosan ennyi, de valami hasonló lesz. :(

2015. aug. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!