Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan ember aki 100%-ban...

Van olyan ember aki 100%-ban meg van elégedve a munkahelyével és semmi problémája sincs a vezetéssel?

Figyelt kérdés
Oda szeretnék menni dolgozni.
2015. márc. 27. 02:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen.
2015. márc. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így érzem jelenleg és remélem így is marad.
2015. márc. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Igen, mindent őszintén meg lehet beszélni a vezetéssel, tisztelik, ha az embernek van véleménye. A közvetlen főnököm(CTO) rövid idő alatt jó barátommá vált. Van sok kisebb és közepes méretű cég, ahol emberszámba veszik egymást az emberek, nagyobb cégek között általában kicsit nehezebb ilyet találni.
2015. márc. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy nagy ritkán nincs problémám, de rugalmasak, mindent meg lehet beszélni, nyitottak az alkalmazottak kéréseire és ötleteire, nincsenek emberfeletti elvárások,nincs túlóra és egyáltalán mindenkit emberszámba vesznek. Szóval én nagyon szeretem, még jó sokáig nem szeretnék váltani.
2015. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És mégis milyen vállalatoknál dolgoztok? Otthon vagy külföldön?
2015. márc. 27. 16:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Én maximálisan elégedett vagyok.Kollégák barátságosak, főnökkel jól kijövök, értelmes pasas.
2015. márc. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező: multi
2015. márc. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4. vagyok, itthon, egy 60 éve alakult magyar cégnél
2015. márc. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!