Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora fizetést igényelhetek...

Mekkora fizetést igényelhetek IT gyakornokként?

Figyelt kérdés

Szeretnék elmenni IT gyakornoknak Székesfehérváron, de jem tudom, hogy ha az interjún megkérdezik mekkora a bérigényem, akkor mit mondjak?


Elmennék dolgozni akár minimál bér alatt is csak lehet hogy ezzel magamról mondok rossz véleményt.


A munkaterület a vállalati pénzügyi rendszer felügyelése és ez egy multi.



2015. márc. 30. 08:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Gyakornokkent orulj, ha egyaltalan fizetnek.
2015. márc. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én Győrben 80, Pesten 110 ezer nettót kaptam IT gyakornokként. De mindkét helyen bár kérdeztek bérigényt, az ettől független, vállalatilag egységes tarifát adták.
2015. márc. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ez inkább a cégtől függ, mármint a gyakornokoknál nem jellemző a bértárgyalás. Én dolgoztam ilyesmit nettó 85 ezres fizuért. Egy év gyakorlatnak nekem megérte mert önéletrajzban jól mutat és természetesen utána máshol sokkal jobb fizetést ajánlottak illetve kértem és kaptam.
2015. márc. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

" Gyakornokkent orulj, ha egyaltalan

fizetnek."


Hát lehet más szakmánál így van de IT területen (gyakornokként!!) még az én havi 85 ezres fizum is viccesen kevés volt. Nem is könnyen találtak állítólag engem se és utánam se új gyakornokot a poziciora.


El vagy te nagyon tévedve ha IT gyakornokot akarsz ingyen. :-)

2015. márc. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolóknak.
2015. márc. 30. 13:35
 6/12 anonim ***** válasza:

Voltam olyan helyen, akkor nettó 70-et akartak adni, Máshol kértek bérigényt, 400-at mondtam, nem mondtak semmit, és hívtak következő körre, de addigra már tárgytalan volt.

Nagy a szórás.

2015. márc. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
150-200
2015. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
"vállalati pénzügyi rendszer felügyelése" Magyarul a gyakornoki munka Excel-táblákból való pötyögés egy SAP-klón ERP-ba. Sok pénzt ne remélj.
2015. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nettó 200 minimum. IT az ilyen.
2015. márc. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Néha átüt a magyar virtus 1-es és 8-as hozzászóló. Nem milliárdos akarok lenni cseszd meg (most még), hanem arra voltam kíváncsi, hogy mit mondjak a HR-esnek hogy ne azon múljon, hogy túl keveset vagy túl sokat mondok.


Egy percig sem hittem, hogy hülyére fogom keresni magam kedves 8-a.

Az 1-esnek meg annyit, hogyha más megelégszik vele akkor nekem is legyen jó a sz@r?

2015. márc. 31. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!