Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy van az, hogy minél...

Hogy van az, hogy minél messzebb áll valaki munkáját tekintve a konkrét teremtéstől, az élettől, annál több pénzt keres?

Figyelt kérdés
2015. márc. 31. 07:26
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szóval minél távolabb áll a dolgoktól, minél informálisabb, minél közvetettebb a munka, annál több pénzt kap.
2015. márc. 31. 07:29
 2/11 anonim ***** válasza:
Hogyhogy tavolabb all a konkret teremtestol meg az elettol? En ezt nem ertem.
2015. márc. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nyilván miután Isten megteremtette a világot először mondjuk voltak földművesek, most meg vannak informatikusok akik jobban keresnek de nagyon messze van a munkájuk már a teremtéstől, hiszen sokmillio éve az nem volt.


Bár ha valakinek sok földje van az is kereshet vele jól és infos is kereshet rosszul!!

2015. márc. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hja hogy igy?


Szerintem pont az teremt sokat aki sokat keres.

2015. márc. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mert gödröt ásni mindenki tud, de tudni kell hogy hol az arany.


Persze ebből te csak annyit látsz, hogy na az csak odamutatott, de azt nem hogy honnan tudta.


Ugyanígy van minden munkánál.

2015. márc. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Sokat keresni termelő munkával lehet. Ha valaki nem teremt gazdaságiértéket, azt általában nem fizetik meg. Ha megírok egy ügyfélnek egy alkalmazást, nem fognak többet fizetni érte, mint amennyit adott távon keres/spórol nekik a munkám. Próbáld meg másképp megfogalmazni a kérdést, mert szerintem sokan nem értjük 100%-osan.
2015. márc. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Cáfolat: prostik . Ők az élethez szükséges legalapvetőbb tevékenységet végzik nem kevés pénzért.
2015. márc. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7-es: miért is szükséges az élethez, amit végeznek??
2015. márc. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%

#


áruld már el, hogy egy millió eurókat kereső focista mégis mit teremt?

2015. márc. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9: Még több millió Eurónyi reklámbevételt termel. Nem jótékonyságból fizetik őket.
2015. márc. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!