Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van még valakinek ötlete...

Van még valakinek ötlete milyen módon lehet állást találni? Végzettségeim: főiskolai diploma (agrármérnök), középfokú OKJ-s végzettség személyügyi ügyintéző, gyors-és gépíró szakiskola, középiskolai érettségi, alapfok angol C típusú nyelvismeret.

Figyelt kérdés
Több, mint 1 éve vagyok munkanélküli. Irodán dolgoztam eddig. Az álláskeresés minden formáját megpróbáltam már. Az önéletrajzommal nem lehet gond, fejvadász cégnél dolgozó is átnézte még anno. Budapesttől 20 km-re élek egy kisvárosban, ja és 40 éves nő vagyok gyerek nélkül.
2015. ápr. 3. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Mihhez értesz?
2015. ápr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*mihez
2015. ápr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig leginkább irodai asszisztensként dolgoztam. Volt hogy egymagam voltam csak irodán, szóval a számlázástól kezdve, raktárnyilvántartás, ügyfelekkel kapcsolattartás, könyvelés előkészítés, gépelés, üzleti levelezés stb. Mindig amit a cég profilja amit megkívánt.
2015. ápr. 3. 20:59
 4/6 anonim válasza:

Én kimentem külföldre...

Lehet, hogy ezt visszataszítónak tartod, de pénzben megéri. Diplomás vagyok én is szoc. munka, de kint csak nagyon alacsonybesorolású munkákat vállalok el, takarítás, mosogatás, konyhai kisegítés, mert innen minden gond nélkül hazajöhetek. Nincs felmondási idő, nem hivatkoznak szerződésben foglaltakra, s.t.b..

Ha nem tudtam segíteni bocs.

2015. máj. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló. Ha fiatalabb lennék, én is szívesen megpróbálnám külföldön. Már csak az idős anyukám él, őt nem szívesen hagynám itt. Mindenesetre köszönöm, hogy elolvastad a kérdésem és válaszoltál.
2015. máj. 5. 18:44
 6/6 anonim válasza:

Német nyelvterületen a kínai éttermi munka elég elviselhető. Sokat kell dolgozni, viszont ha vasárnap azt mondod a tulajnak, hogy hétfőn hazamész akkor hétfő reggel ott a pénzed és utazhatsz... Ez volt számomra a kinti munkánál a legfontosabb.

Ha nem járható út számodra bocs, hogy írtam.

2018. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!