Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek soknak, kevésnek...

Szerintetek soknak, kevésnek vagy átlagos nak számít a fizetésem és az életszínvonalam?

Figyelt kérdés
25 éves egyedülálló nő vagyok. A fizetésem 250 nettó. Van egy saját lakásom,úgyhogy bérletre nem koltok.autóm nincs. Félre nem nagyon teszek. sokat utagzatok,sportolok,szorakozom. Ez milyennek számít?

2015. ápr. 5. 11:30
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy félre kéne tenni. Tervben is van,de még nem most.


Most még egy picit élvezni szeretném a sok tanulás és munka gyümölcsét. Mondjuk olyan 30 éves koromtol fogok szerintem félretenni valamennyit. De addig még élek kicsit. :)

2015. ápr. 5. 19:20
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ez ebben az országban, valóban egy átlagon felüli bevételnek minősül, ám könyvelőként ez semmi.

De szép dolog, hogy nőként 25 éves létedre önálló egzisztenciával bírsz.

2015. ápr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
A saját lakás 25 évesen 250 ezres fizubol hogy sikerült?
2015. ápr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti, hogy értsen azt, hogy nokent szép dolog,hogy saját exisztenciaval birok? Tán ez valami nagyon dolog, kirívó, mert a nők debilek,vagy hogy gondoltad?


Utolsó,a szuleimtol kaptam a lakást. :) eletkezdeshez :)

2015. ápr. 6. 21:53
 15/26 anonim ***** válasza:

Ja hogy úgy. Akkor ne kérjek tőled tanácsot, hogyan lehetne hasonló vagy kicsit nagyobb összegből lakást venni viszonylag rövid idő alatt. :))


A másikkal meg ne foglalkozz. Tök mindegy, hogy nő vagy nem nő vagy, nem tudom ez mit befolyásol... pláne szellemi munkánál.

2015. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Mit vársz a kérdéstől? Nem az a lényeg milyennek számít, hanem Te elégedett vagy e a sorsoddal. Mely a kapott lakás miatt már előnyösen indul.
2015. ápr. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk 250 az már eléggé olyan összeg, amiből simán félre lehet tenni úgy hogy "élsz" is mellette. Saját lakással havi 100-ból kb meg lehet élni úgy hogy kaja, rezsi plusz még sport is. A maradék 150-et elverni azért durva szerintem.
2015. ápr. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Hát sajnos tényleg nem egyszerű szülői támogatás nélkül ingatlanhoz jutni. Tanácsot sem tudok adni ilyetén módon. :(


Ami a sportolást illeti, a sportjaim nagyon koltsegesek. Kb 100 ezret koltok csak arra. De nyilván ez a hobbim,ezt szeretem csinálni, tehát költök rá,rájuk. :)

2015. ápr. 7. 08:10
 19/26 anonim ***** válasza:

"Ami a sportolást illeti, a sportjaim nagyon koltsegesek. Kb 100 ezret koltok csak arra."


Mi az az sport, vizisieles? :D


En a helyedben inkabb felretennek minden honapban legalabb egy szazast. Ha van tartalekod, nagyobb a mozgastered. Svedorszag helyett meg inkabb egyeni vallalkozast majd kesobb sajat ceget terveznek Magyarorszagon, sokkal jobb egzisztenciat teremthetsz magadnak, mint Svedorszagban alkalmazottkent. (Mar ha nem egy gazdag pasi kihalaszasa a fo cel xD) Kozgaz szakokon nyugaton is tulkepzes van, viszont az atlagmagyar nulla penzugy teren, lehet kaszalni, ha talpraesett vagy.


A te korodban majdnem 400k-t kerestem nettoban, igaz mas teruleten. Ha hozzad hasonloan "elveztem volna a sok tanulas es munka gyumolcset", akkor ma max 600-at keresnek nettoban alkalmazottkent. (Nem alkalmazott vagyok es ennel sokkal tobbet keresek ;))

2015. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Nem vizisieles. Van egy lovam,fizetem a betartását+edzőt magamnak meg neki is.

plusz kuzdosportra járok hétköznap, az sem két fillér. :)


Kizárt egyébként,hogy magyarországon vallakozzak,semmi értelme. Hidd el,adózásban elég járatos vagyok. Ha valaki nem csokos vagy svindler,akkor nem tud megélni. Márpedig a tisztessegtelenseg tőlem nagyon távol áll.

2015. ápr. 7. 12:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!