Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » "Elfelejtették", leszámolásom...

"Elfelejtették", leszámolásom után kipostázni az előző havi béremhez járó 8000. - értékű Erzsébet utalványom kipostázását az előző munkahelyemről. Érdeklődök, hogy mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 8. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Hívd fel a volt munkahelyed munkaügyi osztályát. Kérdezd meg miért történt ez, egyáltalán kipostázták-e? Nem hagyott ott értesítőt a postás? Lehet, hogy el sem küldték, lehet hogy kézbesítés közben történt valami. Elsőként menj a volt munkahelyedhez, hogy elküldték-e, ha nem miért nem, ha elküldték menj a postához.
2015. ápr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olvastad a cafeteria-szabályzatot? Lehet, hogy nem is jár... elég sok cég nem ad tört hónapra, munkaviszony utolsó hónapjára...
2015. ápr. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pont arra gyanakszom, hogy valószínűleg valaki felvette a nevemben. Többi papírom rendben megérkezett csak az mararadt el.
2015. ápr. 9. 05:00
 4/7 A kérdező kommentje:
Januári hónapot teljes egészében ledolgoztam tehát jár.
2015. ápr. 9. 05:02
 5/7 anonim ***** válasza:
nem attól függ, ledolgoztad-e a hónapot... simán rendelkezhet úgy a szabályzat, hogy a munkaviszony utolsó hónapjára nem jár...
2015. ápr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szépkártyára megkaptam a járandóságom
2015. ápr. 10. 00:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Fú, régen volt amikor utoljára munkahelyen dolgoztam, de akkor az volt, hogy a kajajegyet előre kapod. Tehát a januárra járót már megkaptad (adott esetben a februári fizetéssel együtt)...
2015. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!