Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres (átlagosan) egy...

Mennyit keres (átlagosan) egy ingatlan ügynök, ingatlan "referens"?

Figyelt kérdés
Imádok ingatlanokat nézegetni, összepárosítani a vevőkkel, így arra jutottam h mi lenne ha megpróbálkoznék egy ilyen munkával.Arra lennék kíváncsi h egy ingatlanos hány ingatlant ad el! Lány, nő vagyok kort nem irok

2015. ápr. 9. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

0- és a csillagos ég között.

Csak annyit, hogy az egyik ismerősöm ingatlanos (igaz vidéken), 2 éve nem adott el egy házat sem :D

2015. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Arra lennék kíváncsi h egy ingatlanos hány ingatlant ad el!" Amennyire vevőt találsz. 0-végtelen / év. A jutalék is ennek megfelelő. 0-végtelen / év.


Egy ingatlanos.

2015. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! És neked mi a személyes tapasztalatod?
2015. ápr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha jó helyen van, tudsz kapcsolatot teremteni, meggyőző vagy, és ÉRTESZ is hozzá (nem, nem a nézegetésre gondolok), akkor a csillagos ég a határ, de ebben a szakmában hatalmas nagy a fluktuáció. A nem rátermettek egy kanyi vasat sem keresnek hónapokig. Én csak akkor mennék ebbe bele, ha nincs más lehetőségem, vagy bőven van tartalékom, vagy rettenetesen érdekel.
2015. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

"Imádok ingatlanokat nézegetni"


Ugye tudod, ez nem így működik? Főleg az első hónapokban, hanem úgy, kipróbáltam, vadászni kell a hirdetéseket, és hideg hívással hívni az eladókat, akik már a te irodádon kívül valszeg min. másik 3-mal is kötöttek szerződést.

2015. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

3.-nak.


2. vagyok.


Tapasztalatom szerint a szabályok/szabályaim a következők.


1. Sok kicsi sokra megy alapon inkább bevállalok 8-10 lakás bérbeadást,mert az biztosabb,mint egy eladást.

2. Amikor csak lehet külföldi bérlőt/vevőt keresek az ügyfélnek. Fizetőképesebbek.Korrektebbek.

3. Én budán dolgozom itt van kereslet.

4. CSAK MAGÁNVÁLLALKOZÓKÉNT ÉRI MEG!!!

5. Nyelvtudás és kapcsolatok kellenek. (szerelők,ügyvédek,földhivatalosok)

2015. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A #6-os már "bedolgozta magát". Nem egy könnyű és egyszerű szakma, ha jól akarod csinálni.
2015. ápr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!