Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a technikus minimálbér?

Mennyi a technikus minimálbér?

Figyelt kérdés
Május végén fejezem be gépgyártástechnológiai technikusi tanulmányaimat és június elsején már munkába fogok állni egy fém megmunkáló cégnél. Technikusként leszek alkamazva. Milyen bérezést várhatok el vagy van egy bizonyos minimálbér amit kötelezően fizetniük kell? Körülbelül 50 fős a cég és egy 9 ezer fős városban található.

2015. ápr. 9. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Azthiszem bruttó 113 a szakmunkás minimálbér. Technikusként szakmunkásnak minősülsz mivel középfokú végzettség. (nekem is az van)
2015. ápr. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én is most fogok végezni a technikusival.

Szerintem 160-at simán elkérhetsz. Kb 210-230 között van a gépgyártástechnológiai technikusinak az átlagbére. Szóval ez csak nőni fog.

2015. ápr. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én gépgyártástechnológiai technikus végzettséggel tervezőként nettó 280-at kapok.
2015. jún. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!