Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Decathlonnál részégevezetőként...

Decathlonnál részégevezetőként - Te dolgoznál?

Figyelt kérdés
Gondolkozom rajta, hogy megpályázzam a megye egyetlen Decathlonjának egyik részlegvezetői poziját. Van köztetek olyan, aki dolgozott (akármilyen munkakörben) a Decathlonnak? Milyen a vállalati morál, intelligensek a vezetők? Kihasználnak/nem használnak ki? Becsületes vezetőtök volt/van? Fizu milyen, ezt főleg részlegvezetőktől kérdem (én vidéki vagyok, nyugati határmenti megyében lakom, itt pályáznék)? Szabadidőtök hogyan alakul? Valójában mit csináltatnak egy részéegvezetővel? Enni, inni, pihenni van idő? Minden érdekel. :)

2015. ápr. 9. 23:34
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Én nem csinálnám. Egyébként ha nyugati határon laksz miért nem keresel inkább Ausztriában valamit?
2015. ápr. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
31%
Le sem tudod írni, hogy részlegvezető...
2015. ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
(Részeg)vezető.
2015. ápr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek, valóban meredek hibákat vétettem :( Látszik, hogy a tízujjas gépelés ismerete nem tartozik az irodai munkavégzéshez szükséghez készségeimhez. :) Ennek ellenére, mivel úgy vélem, azért érthető a kérdésem, aki eljutott a kommentelésig, ne legyen rest tanácsot adni; és a továbbiakban, kérlek Titeket, ne pörögjetek az elírásokon. Valóban szerencsétlenül jött ki - egyébként azt gondoltam, hogy a kulcsszavak után még van lehetőségem átolvasni a posztot (ezért nem tettem így azt megelőzőleg). Hiba volt, legközelebb (mégha sietek is), ügyelni fogok az ellenőrzésre.

Szóval a részlegvezetői poziról minden infót örömmel fogadok! Üziben is ;) Köszi!

2015. ápr. 14. 00:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegnapelőtt voltam állásinterjón a Decathlonba. Hát mit is mondjak. Volt vagy egy félórás cégbemutató, okoskodó munkatársakkal akik véleményem szerint szinte be voltak zombizva a Decathlonnal. Utánna kivezettek minket terepre. Bemutatták az áruházat, feltettek pár kérdést, hogy mit csinálnánk egyes esetekben. Utánna volt egy találkozás a részlegvezetőkkel. 8 óra munka heti két nap szabadnap. egy óra fizetetlen ebédidő. nettó 110000ft fizu. Se több se kevesebb. Ja ami a vicc az egészben, hogy szóltak, hogy fel vagyok véve és be kellesz majd jönnöm aláirni a szerződést. Másnap hivot egy idegen szám és egy csajszi behivot az állásinterjú második fordulójára én mondtam, hogy voltam már és, hogy már csak szerződést kell aláirni meg stb... kérdezték, hogy kivel beszéltem meg ki felvételiztetett. Mondtam, hogy ki. Erre jött a válasz ami engem letaglózott, hogy olyan illető aki interjúztatott nem is dolgozik ott. Hát ennyi igy nagy hirtele.....:-)
2015. ápr. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én dolgoztam a Decathlonban, elmentem 20 órába eladónak. A fizetés bruttó 68 ezer volt + vasárnapi pótlék (akkor még volt) illetve kaptunk még havi 15% bónuszt mert jól ment a bolt. Szóval kb. nettó 50 körül kerestem. Nyilván egy részlegvezető ennél többet kap, nem tudom pontosan, de sztem a 120-130-as nettót megkapja teljes munkaidőben, ha minden rendben megy. Egyébként, ahogy én láttam, a részlegvezetők munkája sem nagy dolog, simán betanulható. Viszont, ami nagyon fontos, hogy be kell nyalnod magad ha hosszabb távon szeretnél maradni, mert nagy előszeretettel cserélgetik az embereket ennél a cégnél. Több olyan esetről tudok, hogy behívták az illetőt reggel 8ra dolgozni, aztán ott közölték vele, hogy ki van rúgva, mindenféle előzmény nélkül. Saját tapasztalataim alapján egyébként én nem ajánlom ezt a helyet, maximum akkor, ha nincs más lehetőség.
2015. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Xepac, és az utána következő kedves kommentelő! Nagyon köszönöm a hasznos válaszaitokat. Megkérdezhetem, hogy merrefelé laktok? Szerintem fontos abba is belegondolni, hogy a felettesed a jelleme miatt "bukik el" mint főnök, és nem a cég a hibás vagy annak kultúrája. Mit gondoltok, a Decathlon akkor "szervezeti szinten" is ennyire koordinálatlan? Vagy ezek egyedi esetek, amelyek a szubjektív emberi tulajdonságokkal vannak összefüggésben? Mennyire fontos a sport a felfogásukban például? Kell sporttal kapcsolatos múlt, vagy sportos testfelépítés?
2015. ápr. 18. 02:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!