Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tennétek ha ott ahol...

Mit tennétek ha ott ahol éltek nem tudnatok munkahelyet találni?

Figyelt kérdés
Az sem opció hogy bejárni valahova mert nincs a közelben semmi lehetőség. Aki volt ilyen helyzetben mit csinált?
2015. ápr. 10. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahol mi élünk, itt sincs semmi, csak a 25km-re lévő nagyobb városban. Ha bevállalható a távolság akkor keress ott munkát, ha nem akkor természetesen batyuzz tovább.
2015. ápr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
76%
Ha sehol a közelben nincs lehetőség ahová el tudnál járni, akkor mi más lenne mint az, hogy elköltözöl?
2015. ápr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Bizony, akkor oda kell költözni, ahol van munkalehetőség.


Emiatt is tartom károsnak a berögzült magyar szokást, hogy saját ingatlan kell, mindenáron. Ilyen esetben nehezíti a mobilitást. Ráadásul, ahol kevés a munkalehetőség, ott az eladás is szinte lehetetlen.

2015. ápr. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

elkoltoznek.


Debrecenben szulettem, Miskolcon jartam egyetemre, Gyorben dolgoztam egy ideig, most meg Münchenben elek.


Menni kell a munka utan. Mi akadalyoz meg benne?

2015. ápr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Ne haragudj, de ez nagyon buta kérdés! Szerinted mit lehet tenni a költözésen kívül?
2015. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezért nem élek ott, ahol akár házam is lehetne, inkább bérelünk lakást ott, ahonnan bárhova el lehet jutni munkába (kisváros). SOHA nem költöznék faluba.

Míg otthon laktunk az én szüleimnél, képtelenség volt elhelyezkedni.

2015. ápr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Költözz...

A kérdés számomra nem aktualis mert mindig Budapesten éltem, így ha még itt se találtam volna akkor az nagy gáz. ;-)

Nekem pl rengeteg munkatársam vidéki. Feljöttek albérletbe és jobb nekik mint munka nélkül vidéken.

2015. ápr. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!