Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megérné tanulnom azért hogy...

Megérné tanulnom azért hogy méhegészségügyi felelős legyek egyszer?

Figyelt kérdés
Párommal méhészkedünk, apósom tanított eddig engem mindenben ami méhekhez fűződik. Fiatal gazda támogatás keretében méhészkedünk, működik is a méhészet, nő létemre szeretem, imádom ezt a szakmát. Az utóbbi napokban első elmerengtem rajta, hogy letehetnék egy méhész szakmunkás képzést, majd ha lenne 5év immár igazolható gyakorlatom kitanulnám a Mégegészségügyi felelős szakot. Érettségi után sajnos nem mentem továbbtanulni, pedig fogékony vagyok a tanulásra. 2 szakmát tettem le, 5-ös érdemjeggyel érettségi után, meg egy angol alap szintű nyelvvizsgát. Gondoltam kombinálhatnám a két dolgot, munka amit szeretek és az elhanyagolt tudás kamatoztatása. Azon töprengek csupán hogy megéri e? Mire minden meglenne hozzá hogy elkezdhessem dolgozni méhegészségügyisként eltelik vagy 7év.S biztosan lehet tudni hogy el tudok majd helyezkedni a szakmában? Így nézve lehet időpocsékolás nem? Sok szakmabeli van aki nem tudja kamatoztatni ezen képesítését? Előre is köszönöm! 26l

2015. ápr. 15. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos a méhegészségügyi felelősi fizetésből nem leszel milliomos, de a kicsi is jól jön. Tehát ha van kedved és lehetőséget végezd el a méhész sulit, de szerintem nélküle is boldogulhatsz.

Én csak hobbiból méhészkedem 20 méhcsaláddal.

2015. ápr. 18. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!