Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit kérhet egy kezdő...

Mennyit kérhet egy kezdő gyógyszertári szakasszisztens (2015)?

Figyelt kérdés
Nem tudom, mennyit mondhatok egy állásinterjún .

2015. ápr. 17. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
gondolom minimálbér + 20000, mivel ezt a feladatot bárki el tudja látni az utcáról beesve - csak nagyon ritkán kíván egyéb kihívásokat, mint egy sima közérti eladó
2015. ápr. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

#1-es! Szerintem, ha nem vagy tisztában a dolgokkal, akkor ne írj ekkora baromságot. (már elnézést a kifejezésért)

Azért ha egy "sima" közérti eladó párizsi helyett mondjuk téliszalámit ad az nem akkora baj, mintha te egy gyógyszertárban rossz hatóanyagú gyógyszert kapsz.

Hidd el egy szakasszisztensnek nagyon sokat kell tanulni ahhoz, hogy kiadhassa neked a gyógyszert.


Kérdező: ez a patikától is függ. Mondjuk vidéken kevesebbet kereshetsz, mint Bp-n! Kb. nettó 100-130 ezerig.

2015. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!


És gondolom a gyógyszerész is csak egy boltos és az egyetem elvégzése pedig "csak" egy büfészak.

Gratulálok a tájékozottságodért!

2015. ápr. 17. 20:54
 4/13 A kérdező kommentje:

Kedves második Válaszoló!


Köszönöm a válaszod :) !

2015. ápr. 17. 20:57
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
lehet hogy én vagyok akkor túltájékozott a gyógyszerek terén, de én már úgy megyek, hogy mondom mit akarok és ha nincs rendelnek, ha van adnak.. nehéz lenne mellé lőnie a gyógyszertárosnak...
2015. ápr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Kedves 5. válaszoló!


Te tisztában vagy azzal, hogy egy gyógyszerész mennyit tanul? gyógyszertáros=bolti eladó, tényleg eléggé tájékozatlan vagy. És szerinted a gyógyszereket, amiket "megrendelnek" azokat kik fejlesztik ki? Az utcáról bejött emberek? A magisztrális gyógyszereket, mondom magyarul neked, hogy megérsd, amit a gyógyszertárban készítenek el, azt csak úgy sipp-supp összekutyulják neked,mert teljesen mindegy mit hogyan csinálsz, fő, h benne legyen :D . Komolyan mondom nevetséges vagy. És csak úgy megsúgom, tanul annyit egy gyógyszerész a diplomájáért,mint egy orvos, aki számodra csak egy gyógyszertáros, aki ugye számodra csak "elad". Felvilágosítalak, a gyógyszertárban expediálnak és nem eladnak.

2015. ápr. 18. 09:59
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

#5! De legalább ne reklámoznád a tudatlanságod.

Már bocsánat, de ahhoz nem kell sok ész, hogy megmondd az asszisztensnek, hogy milyen bajodra melyik gyógyszert szeded, ha pedig nincs belőle megrendelteted. Igen, ennyit értesz a dolgokhoz.

Szerinted csak ennyi egy szakasszisztens feladata? Azért nem tud minden ember az utcáról beesve gyógyszerformákat csinálni (kúpok, tabletták, pirulák, stb...) Itt utána tudsz olvasni: [link]


Nem lenne hátrány, ha csak megfelelő tudással nyilatkoznánk bizonyos dolgokról.

2015. ápr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm a Westendben volt szakasszisztens,200 nettót keresett,igaz 12 órázott...Pontosabban valahogy úgy volt,hogy 2 nap 12 óra,2 nap szabad.
2015. ápr. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
az hogy egy gyógyszerész mennyit tanul, én nem vitatom.. de ezzel a végzettséggel akiből végül gyógyszertári eladó lesz, baromi keveset hasznosít ebből a rengeteg megszerzett tudásból, ezt nehéz lenne kétségbe vonni...
2015. ápr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
utolsó. attól hogy te úgy mész be hogy előre tudod mit kérsz, az már azt jelenti hogy mindenki? ha én bemegyek azzal hogy ilyen meg ilyen bajom van és szeretnék rá valami vény nélküli dolgot akkor szerinted ő csak belenyúl a fiókba és odalök valamit? ne nézd már le egy olyan munkáját amihez nem is értesz te ostoba
2015. ápr. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!