Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Honnan szerezzek jó munkát?

Honnan szerezzek jó munkát?

Figyelt kérdés
8 általánossal rendelkezek (Még középiskolába járok jövőre fogok érettségizni) és diákként szeretnék melót, melodiák nem jó mert nagyon keveset fizetnek.. esetleg valakiv alami hasznosabbat tudna mondani? tudom jól hogy 100ezreket nem nagyon fogok keresni így, de nekem már egy 80ezer is elég lenne!:( előre is köszönöm!!!:)

2015. ápr. 18. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmész csak éjszakás műszakra Mcdonaldsba vagy Tescoba éjszakai árufeltöltőnek, ha elég sokat dolgozol meg lesz a havi 80ezer. De azt iskola mellett rohadt nehéz bírni.
2015. ápr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
esti tagozaton vagyok szóval nem lesz nehéz tanulás meg egész jól meg ha rontanék is, akkor sem lennék kettes sem egy hónap munkától!:) szóval simán visszahoznám utána az átlagomat!
2015. ápr. 18. 12:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Heti 40 órás munkával kb 80-84 ezret kapsz diákként minimum!

De van ami jobban fizet.

2015. ápr. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nappalin kapsz csak diákmunkát.

Amúgy 8 általánossal mit vársz? Hogy majd felvadászcégek zaklatnak egész nap?

2015. ápr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
8%
Mi keresünk tanulmányait még folytató 8 általánost végzett embert. Egy héten három nap munka idő, 4 órába, fedett pályás távolba nézés lenne a munkakör. 400.000Ft nettó fizetés + caffeteria. Mikor tudnál kezdeni?
2015. ápr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: A gyalázatos helyesírásod elrontotta. 3/10
2015. ápr. 19. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!