Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen az irodai munka?

Milyen az irodai munka?

Figyelt kérdés

Engem taszít, nem bírok sokat ülni, nem bírom a bezártságot, nem bírom az irodai "mű" környezetet.


Diákmunkaként sokkal szívesebben csomagolok.



Hosszútávon milyen egy titkárnői, irodai kisegítői stb munka?


2015. ápr. 21. 19:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A 'kisegito' munka mindenhol unalmas. Ezert kell tanulni, hogy ne csak kisegitonek vegyenek fel. 'Irodai' munka sokfele letezik, te most a legaljat unod, ami nem is csoda.
2015. ápr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon emberfüggő. Persze az "irodai munka" nagyon tág fogalom, de ha alapvetően nem bírsz huzamosabb ideig egy helyben ülni, akkor valószínűleg más jellegű munka való neked.
2015. ápr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat gépezek otthon, de felállok óránként, eszem, iszom, pózt váltok, törökülés, asztalra felrakott láb :D

Ha valahol két órát kell ülni, megérzem, sőt, suliban másfél óra is bőven sok.


De például ennem is gyakrabban kell, mint 4-5 óránként. (9-től mondjuk a fél 1-es ebédszünetig)


Nem nagyon látok más lehetőséget. :S

2015. ápr. 21. 20:13
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden irodai munkakörben olyan feszes a tempó. Jobb esetben felkelhetsz, amikor úgy érzed, ehetsz, amikor úgy érzed.
2015. ápr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"de felállok óránként, eszem, iszom, pózt váltok, törökülés, asztalra felrakott láb :D "


Ezeket az irodában is csinálhatod. Najó, asztalra nem szoktuk a lábat tenni, az igaz..


De a székek elég kényelmesek, sokféleképp állíthatóak. Akár az asztal magassága is állítható, így állva is lehet dolgozni annak aki megunta az ülést esetleg.


Sétálhatsz, ehetsz, ihatsz amikor akarsz. Van kávé, tea, cappuchino, forró csoki ingyen.


És ez még csak egy viszonylag minimális szint, akár diákmunkát is találni ilyet, mert a google és egyéb extra helyek irodáihoz képest ez nulla amit leírtam.

2015. ápr. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Akkor már csak a bezártság és az unalmas munka a baj.



Szívesebben mozognék, télen-nyáron szívesen vagyok szabadban (habár a meleget nem bírom, de akkor is). De ilyen munkát iszonyú nehéz találni. Egyébként is fiúknak adnak ilyeneket. :(

2015. ápr. 22. 08:49
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen unalmas. Ne monoton munkát válassz.
2015. ápr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Minden munka az.

Még mérnök ismerőseim se igazán csípik a munkájukat.

2015. ápr. 22. 12:03
 9/15 anonim ***** válasza:
tökéletesen együtt érzek veled posztoló... nem tudom mit lehetne csinálni amivel pénzt is lehet keresni és nem tisztán irodai munka, annyira szar unalmas még jó végzettséggel is :S
2015. ápr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Egyébként szívesen dolgoznék én is, nem erről van szó...


Csak lehessen mozogni. Ne 8-9 óra üldögélésről szóljon.

Ne legyek bezárva mesterségesen előállított körülmények közé: mesterséges levegő, fény, hangok és kilátni is alig lehet.

Szeretek a szabadban is lenni. Ha mínusz 20 fok van de esik a hó, kimegyek azt fotózni, ha 40 fok van, akkor is megyek valahova. Ha esik, akkor is. Ha fúj, akkor is. Szó szerint és nagyon ilyen vagyok.

Jó, ha kell gondolkozni, de túl kreatív se vagyok. Úgy a kettő között..

2015. ápr. 24. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!