Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nettó 150 + ha hozok melót,...

Nettó 150 + ha hozok melót, abból részesedés, az milyen jövedelemnek számít?

Figyelt kérdés
Kis cégnél, középvezető jellegű munka (gyártáselőkészítés és termelésirányítás). A 150 az fix nettó és fölötte ha magam is viszek melót, akkor részesedést is kaphatok belőle. (nincs elvárt értékesítés, ez csak lehetőség)
2015. máj. 1. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

Ha pályakezdő vagy, akkor egész pofás kis fizetés.

Ha már pár éve melózol, akkor az életviteled szerint dönts.

Anno 10 éve 140 nettóval kezdtem. Most már van egy életvitelem, amit nem adnék fel (nem pazarló életmódról beszélek), így nekem ez kevés lenne a havi betevőmnek.

2015. máj. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt mezesmadzagnak hivjak. Annak idejen nekem is belengettek ilyet, aztan kiderult, hogy a 'hozott' melo utan bejovo haszonbol (nem a bevetelbol!) kapnek egyszeri 2%-ot. Brutto 2 szazalekot... Kerdezz ra mennyi az annyi, es szamold ki, hogy megeri-e neked.
2015. máj. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Marha egyszerű. A nekik megérő ár és az általam hozott vevő által fizetett ár különbözete.
2015. máj. 1. 22:41
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
gépészmérnökként szerintem elég gáz szerintem, nettó 200 alatt szóba se szoktak állni a munkáltatókkal még a pályakezdők se
2015. máj. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

'A nekik megérő ár és az általam hozott vevő által fizetett ár különbözete.'


Mondom en... te elhiszed, hogy a vevo hulye, es nem tudja a realis arakat? Elhiszed, hogy a teljes extraprofitot kifizeti neked a ceg, 'puszira'? Sales-ek sem kapnak ilyen jutalekot sehol, hat meg egy sima alkalmazott, akinek amugy a termeles lenne a dolga?


Lathatoan palyakezdo vagy, ugyhogy vigyazz mibe mesz bele, mert a kis magyar cegvezetok nem szoktak tul szivbajosak lenni, ha a sajat hasznukrol van szo...

2015. máj. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pályakezdő gépész elkérhet nettó 200-at? Melyik megye, milyen cég?
2015. máj. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

gy-m-s audi pl vagy pest bosch, heves, bosch ZF...

többet nem ismerek fejből

2015. máj. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A 200 nettó mellé egyéb juttatásokat is adnak ezek a munkahelyek?
2015. máj. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Normális cégnél mindig vannak plusz juttatások.
2019. szept. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 9-es. De az már egy idejétmúlt 4 éves kérdés, azóta totálisan elvesztette az aktualitását.
2019. szept. 12. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!