Gyakornoki program?

Figyelt kérdés
Nem vagyok diák, elsőnek ennyi. Volt egy cégnél egy lehetőség gyakornoki programra. Egyelőre nem tudom mennyi ideig lenne, viszont olyan szakmában amit megakarok tanulni. Nincs munkám se így ha pár hónapig is tart addig is van legalább valami, persze nem tudom még be lesz-e jelentve, fizetik e stb. Aki nem diákként volt már gyakornoki programon leírná nála hogy volt? sokat segítene!

2015. máj. 3. 14:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Én úgy voltam közszféraban,hogy be voltam jelentve,de a nettó fizut le kellett adnom,csak annyi tarhtattam meg belöle amennyibe a bérlet került.Tudom nem egészen legális,de jól jártam vele,mert lett gyakorlatom(5 hónap utánn kaptam is rendes melót),Meg legalább nem kellett a TB-t fizetni.Jobbb volt mint otthon ülni,mégha pénzt nem is kerestem.Meg nem is várták el,hogy ott legyek 8 órát,inkább 5-6 volt.
2015. máj. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!