Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mivel foglalkozik az, aki a...

Mivel foglalkozik az, aki a marketingnél dolgozik?

Figyelt kérdés

2015. máj. 3. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Hol van ez a "marketing"?
2015. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Általában büfékben árul szendvicseket
2015. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

bevezetnek egy terméket a piacra, meg kitalálnak egy reklámstratégiát... elméletben de ennek mint a legtöbb társadalomtudományi bölcsész szakon borzalmas nagy szerepe van az önképzésnek, amire sok kislány kisfiú nem igazán érett fejben és 5 év után úgy jön ki az egyetemről, mint aki szabadidőközpontba járogatott


több szakmai nyelvvizsga minél magasabb fokon, gyakornoki programok 1000el, taposni kell ezerrel tudományos diákköri munkát írni


a piac baromi telített és csak a legjobbak fognak tényleg marketinggel foglalkozni

2015. máj. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Előző válaszoló jól látja a helyzetet.

Nekem marketinges diplomán van de nem marketingben dolgozok, igaz nem is akartam, mert még a képzés alatt rájöttem, hogy ez így ebben a formában kb. semmire nem lesz jó. Amit az egyetemen tanulsz marketing címszó alatt az nudli szerintem. Magadtól meg kell tanulni még plusszba egy csomó dologot, hogy azt mondhassad hogy te tényleg marketinges vagy, és azt a gyakorlatban is tudod használni.

2015. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

" Amit az egyetemen tanulsz

marketing címszó alatt az nudli

szerintem."


Szerintem ez minden egyetemre elmondható. Talán orvosira nem, legalábbis merem remélni. ;-)


Az egyetem lényege, hogy felnyissa a szemed illetve adjon valami nagyon alapot az adott szakmáról. Aztán ami jobban érdekel annak utána nézel.

2015. máj. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de mi a marketing lényege?
2015. máj. 4. 19:45
 7/8 anonim ***** válasza:
25%

leírtam hogy bevezetni egy terméket a piacra... mit nem értesz?


ne menj így marketingre

2015. máj. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb. annyi a lényege, hogy azt kell elérni, hogy ta TE termékedet vagy szolgáltatásodat vegyék meg, fogyasszák!
2015. máj. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!