Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vendéglátóban dolgozom, van...

Vendéglátóban dolgozom, van egy öreg főnök és egy érdekes dologgal szemétkedik velünk. Többi lent, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Másfél éve dolgozom egy nagy vendéglátóhelyen, ahol két főnök van, egyiknek nagyobb a hatalma. Az egyik odavan magától(73 éves) hogy milyen "fszagyerek" festi a haját, krvázik, folyton azt kell hallgatni mekkora csibész volt. A másik rendes, de százalékos arányban kisebb a hatalma, ő fiatalabb..


A lényeg az, hogy az első rendszerint ha emberhiány van felvesz valami roma nőt.

Fél éve felvett egy nagypofájú agresszív öntelt roma csajt. Állítólag jókedvű azért csípi, velünk meg úgy berszél mint akit a seggéből rántott volna ki. Kiszúrtuk, (meg dicsekedett is vele a csaj)hogy ha teheti napi 10-et lenyúl a kasszából, jeleztük a főnöknek, az meg még mindig nem rúgta ki.

A csaj meg ott fenyegetőzik rendszeresen, hogy megver (egyszer már majdnem tettlegességig is fajult, ott rugdosott előttem egy széket, meg dobálózótt, szétveri a kocsinkat, stb.

Nem értettem, de rájöttem, hogy a főnök direkt ezzel provokál minket, mert kettőnket nem bír, mamlasznak tart szerintem, mert mi ketten vagyunk ott depressziósak kicsit.( kolléganőmnek nyakán van több hitel, nekem meg családi problémáim vannak) minket a másik főnök vett fel, és ő is tud a dologról. (egyszer már írtam ide akkor a csaj két nap alatt 70ezret lopott, aztán azért nem jött több napig mert fogorvosnál volt)



2015. máj. 8. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
A főnök az helyi főnök vagy tulajdonos? Mert ha nem tulaj érdemes lenne jelezni a tulajnak, hogy meglopják...
2015. máj. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A nagyobb résztulajdonos. A másik meg a kisebb.De %-os arányban nem nagy a különbség.
2015. máj. 8. 12:30
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak benneteket egy ilyen paraszt miatt.

Ez pontosan egy olyan helyzet, amelyből semmilyen jó kiszállás nincs. Azért, mert akinek kellene, nem áll mellettetek. Sőt!


Én mielőbb lelépnék. Ki fogjátok magatokat csinálni idegileg, és az semmi pénzt nem ér meg!


(Mondjuk én visszapofáznék, aztán ha kell, ütnék is, de ez én vagyok és nem Te...)


Sok szerencsét kívánok!

2015. máj. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!