Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » B kategóriás jogosítvánnyal...

B kategóriás jogosítvánnyal milyen diákmunkát vállalhatok?

Figyelt kérdés
18 éves elmúltam.
2015. máj. 8. 21:55
 1/5 SándorÚr ***** válasza:
nem diákmunka, de nyáriszünetben bepróbálkozhatsz pizzafutárnak, vagy pékséges kocsira.
2015. máj. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kocsid is van akkor szokott néha lenni ilyen diakmunka.
2015. máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. Van autóm, egy 10 éves Suzuki Swift Sedan GLX. Arra is gondoltam, hogy elmegyek taxizni, de az autó kora nem engedi és a tanfolyam is plusz pénz.. A futárkodás jó ötlet. Még láttam olyat, hogy forgalomszámláló. Nem tudom, hogy az mit csinál, de azt írták, hogy kell hozzá jogsi.
2015. máj. 13. 22:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Forgalom szamlalashoz tipikusan kell igen. Vagyis többen mentek de egy kocsi kell hogy oda tudjatok menni a szamlalas helyszinére.

Egy adott utszakaszon elhalado auto, motor, busz, bicikli, teherauto stb forgalmat kell számlálni, 12 kategoriat külön.

2015. máj. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. A pizzafutárnak fizetnek benzinpénzt, vagy saját pénzből tankolja az autót? Plusz ezzel még az a gond, hogy ahol lenne állás, addig is el kéne jutni, de 30 km és minden nap kétszer kéne megtenni a távot...
2015. máj. 14. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!