Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha befejeződik a munkaviszonyo...

Ha befejeződik a munkaviszonyom és bejelentkezek a munkaügyibe, akkor megkapom a segélyt a 3 hónapra, és csak a 3 hónap lejárta után kell állást elfogadni, vagy egyből álláslehetőséget kínálnak?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem, mert az alábbit olvastam: "A jelenlegi szabályozás szerint munkanélküli segélyben az, az álláskereső részesülhet, aki az igény beadása előtti 3 évben legalább 360 nap jogosultsági idővel rendelkezik, sem vállalkozása nincs, sem alkalmazásban nincs, illetve a részére a munkaügyi kirendeltség munkát ajánlani nem tud."

2015. máj. 11. 18:28
 1/3 verde ***** válasza:
Ha van számodra megfelelő állás, már aznap közvetíthetnek, sőt csak akkor állapítható meg, ha nincs megfelelő állás. De mondjuk a gyakorlatban, inkább azokat közvetítik munkára akiknek már lejárt a járadéka.
2015. máj. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2015. máj. 12. 08:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Ettől nem kell félni, hogy bárhova is kiközvetítenének, engem még eddig nem küldtek sehova, pedig már eljárt a járadékom.
2015. máj. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!