Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön élő magyarok hogyan...

Külföldön élő magyarok hogyan kezdték el a kinti karrierjüket? Milyen lakásba költöztek? A magyar munkásszálló jellegű szobabérlésen kívül hol lehetne olcsón lakni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 16:07
 1/5 A kérdező kommentje:
nem szeretnék ilyen iranylondon jellegű pénzszedős nem segítőkész munkásszálló cégnek fizetni szobáért, de viszont sok pénzem nincs és jó lenne a bejelentett lakcím, mi lenne a megoldás szerintetek?
2015. máj. 12. 16:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Kijössz, első 1-2 napban egy hostelben szállsz meg, közben keresel szobát. Jó a gumtree is, de én jobban ajánlom a [link] oldalt, nagyon jókat találni. Ami tetszik, ott felhívod a kiadó személyt, elmész megnézed, ha tetszik, kiveszed. Így valóban nem egy ismeretlen, tömegszálláson találod magad. Vagy ha magyarokkal akarsz lakni, lépj be több angliai szállás kínáló oldalra a facebookon, és ott adj fel hirdetést, vagy te válaszolj mások hirdetéseire, így is találhatsz helyet.
2015. máj. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

és ha egy gumtreen vagy a másik linkelt oldalról bérlek egy szobát, azután én legálisan tudok majd munkát vállalni, úgy értem, nem lesz gond a lakcím igazolása? a munkáltatók ezt elfogadják?


Ezer köszönet a segítségért:)

2015. máj. 12. 16:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Itt nem divat feketén csinálni ezt, szoba bérlésénél is kell hogy kapj szerződést, és lakcím igazolót.
2015. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm, hogy segítettél. nagyon el voltam keseredve, hogy hol találok majd kulturált áron szobát magamnak.
2015. máj. 12. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!