Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaügyi központ időpont kérése?

Munkaügyi központ időpont kérése?

Figyelt kérdés

Régebben már mondták nekem telefonon, de már elfelejtettem elérni pedig nem tudom őket, hogyan kell e-mailben időpontot kérni regisztrációhoz? Arra lennék kíváncsi milyen adatokat kell megadni és hogyan kell szövegezni az emailt.

A másik, hogy csütörtökön csak azok mehetnek, akik nincsenek regisztrálva. Na már ha én voltam regisztrálva vagy 1 éve, de azóta már biztosan nem vagyok, akkor mehetek csütörtökön?



2015. máj. 18. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk például nem kell időpontot kérni. Sőt nem is lehet,mert a regisztrációt/adatok felvételét a recepciós intézi ahol van egy szép sor amit kivársz és elintézi neked. Ezután ad egy időpontot az egyik ügyintézőhöz ahol kb csak beszéltek néhány szót és ennyi. Én egy kicsit jó pofiztam a recepciós csajjal és beszorított egy 15percel későbbi helyre.
2015. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, de pont ezt akarom elkerülni, ha már van egy mód rá. Mármint, hogy ne kelljen 4 órát várakozni, mint az előző alkalmakkor.
2015. máj. 18. 18:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálatok is a recepciós intézi? Na oda nem hiszem, hogy van időpont, legalábbis még nem hallottam róla.
2015. máj. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!