Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkeztem egyetemi diplomáv...

Jelentkeztem egyetemi diplomával betanított munkára, mit feleljek arra a kérdésre, hogy miért szeretne itt dolgozni ebben a pozícióban?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a segítséget!
2015. máj. 19. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Hát nem tudom. Én Lidlbe jelentkeztem egyetemi diplomával bolti dolgozónak és azt mondtam, hogy az előrelépési lehetőség miatt, mert lehetnék boltvezető-helyettes vagy boltvezető, amihez mindenképpen kell értékesítésben szerzett gyakorlat, de nem jött be sajnos. Nem vettek fel.
2015. máj. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Mondd azt, hogy személyes/családi okokból van szükséged sürgősen állásra. Nem fogják firtatni.
2015. máj. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
valld be h nem tudsz elhelyezkedni, de élni kell valamiből
2015. máj. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
"mert a boltban pénzzel lehet fizetni, nem diplomával"
2015. máj. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mondd azt, hogy a kialakult nem éppen rózsás gazdasági helyzetben minden fizető állásnak örül az ember! És hogy téged motivál az hogy dolgozhatsz, és megpróbálsz a lehető legjobban végezni a munkád, mert neked ez egy kihívás és te szereted a kihívásokat! Valamint hogy ebben az állásban olyan új dolgokat is tanulhatsz, amiket eddig nem tudtál! Azt nem ajánlom, hogy egyből azzal kezd a dolgot, hogy azt mondod, hogy boltvezető akarsz lenni! Akarj az lenni persze, de ne mond ki, hogy neked ez a célod! A főnökök általában kézzel-lábbal kapaszkodnak a székükbe, és nem fogják felvenni azt, aki a helyükre pályázik, még akkor sem ha egyébként rátermettebb mint ők! Inkább a motivációd hangsúlyozd, azt hogy neked mennyire szükséged van erre az állásra, valamint az új dolgok megtanulására való hajlandóságodat! Ezek pozitív dolgok egy HR-es szemében!
2015. máj. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt neked kell tudni miért szeretnél ott dolgozni. De szerintem te is tudod, õk is tudják, hogy ugyis azonnal lépsz amint találsz jobbat. Emiatt nekik nem érdemes veled kezdeni.
2015. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!