Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg olyan borzalmas a...

Tényleg olyan borzalmas a Magyar Postánál dolgozni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 28. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem egy mintamunkahely, legalábbis ha alul vagy a ranglétrán.
2015. máj. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam, hogy nem túl izgalmas.
2015. máj. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát van ismerősöm, aki a Magyar Postánál van ablaknál.

1. ül mögöttük valami spicli, aki folyamatosan figyeli őket, hogy ajánlanak-e biztosítást, sorsjegyet az ügyfélnek, ha nem akkor beköpik őket


2. igazából mindenes, ha éppen nincs senki, akkor a postaboltba átül


3. ha elég az ablak mögötti személyzet, akkor ki kell állnia az ügyféltérbe, és OTT KINT megszólítani a várakozókat, hogy akarnak-e biztosítást kötni


4. a túlórája nincs kifizetve, 8-kor zár a posta, de bent kell maradni elszámolni, takarítani


5. minden reggel munkakezdés előtt fél órával ott kell lenni a reggeli fejtágításon, ahol elmondják, hogy milyen bénák voltak előző nap, és min kéne javítani, ha kevés a bevétel aznap (értsd: kevés sorsjegyet, biztosítást sóztak el, akkor lecseszést kapnak)


6. meg van adva, hogy mennyi a kvóta naponta sorsjegy, biztosítás eladásra, ha nem érik el, akkor fejmosás


Én már az első pontnál felgyújtanám a francba az egészet :D

2015. máj. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Kedves utolsó, mintha a Szalay utcai postát idézted volna :) Nekem barátnőm dolgozott ott, és majdnem ugyanezek mentek ott is.
2015. máj. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
pont úgy, ahogy a 3-as leírta!!!
2015. máj. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!