Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kreanodról tudnátok véleményt...

Kreanodról tudnátok véleményt mondani?

Figyelt kérdés
2015. máj. 30. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Kalap szar szerintem. Én nem dolgoznék a semmiért egy csomót, aminek a végén nem is fizetnek.
2015. máj. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Csak ránéztem, ez arról szól, hogy kiírnak pályázatot pl. egy logóra, sok-sok grafikus megrajzolja, majd egy megnyeri és ő viszi a pénzt?


Ha jó vagy, ha kezdő vagy (és jó vagy), ha van időd, ha gyakorolni akarsz, ha úgyis kell referenciamunka, ha egyébként sincs munkád, ha imádod ezt csinálni, akkor megéri.

Ha onnan nézed amit az előző írt - hiába dolgozol, nem biztos hogy megfizetik - akkor nem.

2015. máj. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
Előre dolgozni és nem is biztos, hogy kifizetnek? Nem hangzik jól.
2015. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21%
Megnéztem. Ez rettenetes. Dologzol aztán vagy fizetnek, vagy nem? Kinek jo ez? :\
2015. máj. 31. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!