Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Árúfeltöltői munka az pontosan...

Árúfeltöltői munka az pontosan mit csinál azon kivül hogy feltölti a polcokat?

Figyelt kérdés

Elvileg kocsin hozzák/hozza ki az árúk, maximum azokat még ráteszi a kocsira bent, de úgy nem kell mást emelgetni ugye?


Mert pl. vegyük az ásványvizeket 6 db-osával van csomagolva ezeket így felpakolja a kocsira kiviszi felrakja és ennyi? Meg gondolom a polcokat takarítja is.


2015. máj. 31. 12:14
 1/5 horbeni ***** válasza:

meg figyeli, hogy rend legyen a rá bízott sorokon.

nézi az árukészletet

2015. máj. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
+ amit rábíznak
2015. máj. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

hát ha az emelgetés nagy gond (ez jön le nekem kicsit a kérdésből) akkor jól gondold meg. kell ám ott bizony emelgetni. attól függ milyen részlegre mész, én pennybe voltam így ott mindent kellett. zöldséges, gyümölcsös ládák, boros-sörös rekeszek, tejeskartonok, stb... istenesen be tud durranni az ember dereka vagy háta. ásványvizet amúgy nem nagyon kell pakolgatni kivitel előtt, ki kell húzni raklappal együtt és ami pár van kint azt felrakni rá általában. mind-mind helyzettől függ. lehet hogy a tejes raklapot is ki tudod húzni és lerakni egyben, de pl a pennyben be kell egyesével pakolni a hűtő részlegbe a nem tartósat.


amúgy meg feltöltésen kívül valóban azt kell még csinálni amit kiadnak (attól függ mi van a szerződésben amúgy. nekem árufeltöltés és takarítás volt, magyarul diákcsicska a köbön). ez lehet üzlet rendben tartása, raktár takarítás, öltözők-wck takarítása. ha diák vagy egyes helyeken igen csak megszívatnak. nekünk egyszer az ilyen leragadt rágókat, ilyesmiket kellett felszedni, és mondja a főnök, hogy ezt úgy kell ám, hogy lemegyünk négykézlábra, és úgy megyünk körbe az üzleten. nyitva, vásárlók között. na én ott küldtem el az édes anyukájába.

2015. jún. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát csak szeretném tudni mire jelentkezem, mert így pl. Sört vagy lisztet egyben csomagolva (talán 10 db-os? vagy talán több? Nem tudom) már sokszor emelgettem, és ezzel nincs gondom.


Egyébként Aldi. De azért csak érdekel, mert ez nem kommisirozó munka mint pl. a raktárakban van, mert ott tényleg azt mondják, ember legyen a talpán aki felpakol időre egy kamiont.

2015. jún. 1. 15:29
 5/5 anonim válasza:
vagy le :) most hogy így mondod nekünk azt is kellett, kamiont lepakolni. de a kedvencem az volt még mikor a visszaváltott üvegeket kellett kihúzni és persze kinek másnak mint nekem. mondtam hogy kössétek össze mert leborul hát vagy kétszer olyan magas volt mint én. nem, jó lesz az vigyed. hát leborult, ripityára tört a sok. mondom én szóltam szóval én ki nem fizetem.
2015. jún. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!