Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tesco leltár, volt már valaki?...

Tesco leltár, volt már valaki? Mire számítsak?

Figyelt kérdés
Első munkahely, egyből 13óra (6:00-19:00). Leltarozni megyek, de pontosan mi lesz a feladatom? Mire figyeljen, mit vigyek magammal? Többen vagy egyedül kell majd dolgoznom? Tapasztalatok valakinek? Milyenek a munkatársak?

2015. máj. 31. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én diákmunkásként voltam. Nem volt megterhelő, kaptam egy nagy polcot, azt kellett felleltározni. Kaptam egy kütyüt, azzal lecsippantottam a vonalkódot, aztán be kellett írnom, hogy hány darab van. Még az étkezési szünetet is betartották, és ingyen kaptuk az ételt. Az más kérdés, hogy valami hiba miatt az adatok mentek a levesbe, mert összekutyulta az adatokat, és pl én állítólag felleltáraztam 113 darab biciklit, a kolléganőm pedig több mint 1000 darab hűtőt, mindezt 2 négyzetméteren sikerült megtennünk, de még volt ezer meg egy ilyen, úgyhogy pár hét múlva újra leltároztak mindent.
2015. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! Szamologepet vigyek vagy felesleges? Akkor nem fosok igy annyira, nem a halálos iteletemet irtam akkor alá a szerződéssel.
2015. máj. 31. 21:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell számológép, meg be se vihetnéd szerintem, elég komolyak az előírások az ilyenre, a mérhetetlen mértékű lopás miatt. Tesóm ijesztegetett engem, mert ő lehúzott pár évet Tescoban, de nem volt veszélyes. De lehet, hogy más boltban, más emberekkel, más főnökökkel más élmény lett volna.
2015. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A munkaadó köteles ellátni mindennel ami a munkavégzéshez szükséges.


Tesco/Achan-ba amúgyse vigyél SEMMIT, mert még rádfogják hogy a készletől loptad.


Amúgy ja, amit #1 mond.

2015. máj. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. máj. 31. 21:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért vihetsz be dolgokat, nem kell fosni, csak belépéskor be kell mutatni minden "lopható" tárgyat, amit a biztonságiak le fognak matricázni.
2015. máj. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ahogy írták: többen lesztek. Elvileg van kütyü, de én a nélkül leltároztam. Ha nincs akkor kapsz egy tollat-papírt és írod a kódokat meg a mennyiséget. Szünetre vigyázz, inkább vigyél be magaddal órát, mert nálunk vagy szóltak a másiknak vagy nem (mondjuk a leltározásnál közel vagytok egymáshoz, de árufeltöltésnél ha nem hallod -pl. a műszaki osztályon üvöltő zene miatt- akkor bizony lehet, lemaradsz egy kajálásról).

Nem vihetsz be semmit, csak az öltözőig, odáig is csak címkézve. Onnan be a raktérbe még vizet sem (van automata). Amikor kijössz meg kell nyomni egy gombot. Ha sípol átvizsgálnak, ha nem akkor mehetsz tovább. Van kis értékmegőrző, de nem szerettem használni, nem találtam teljesen biztonságosnak.

Viszonylag normálisak a főnökök, munkatársak is. Egy-két idióta meg mindenhol akad.

2015. jún. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Leltározni nem voltam ott, a leírás alapján talán a legnormálisabb meló a Tescoban. Praktikerben még élveztem is. Tescoban sokáig pénztáros voltam, majd árufeltöltő. Diákmunka. A munkatársak és az emberek úgy általában helyfüggők, valahol jobb, valahogy rosszabb a társaság és hangulat. Én vizet mondjuk mindig vittem be. Pénztárosként féllitert lehet bevinni, matricás üvegben. Árufeltöltésként pedig becsempésztem, igaz rám szóltak, de akkora tuskó volt a főnök, hogy nem is érdekelt. Az egyik éjjel egy tócsa vért kerülgettünk az üdítős részlegen (remélhetőleg halból származott és nem emberből). Takarító ugye nem volt, a polcokat is én tisztítottam, majd hajnali 3 körül a műszakvezető a targoncával megjött és 3 raklapnyi üdítőt pottyantott telibe a tócsába. Erre csak annyit mondott, hogy legalább nem kell nézegetni. Szóval én egy életre megutáltam ezt az üzletláncot, mindenféle szempontból. Persze bizonyára nem mindegyikben ilyen a helyzet, és mondom, leltározni nem voltam. A szünetre tényleg figyelj, óra jobb, ha van rajtad (semmi plusz tárgyat nem vihetsz be magaddal, a zsebeid üresek).
2015. jún. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!