Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkával lehet "jól"...

Milyen munkával lehet "jól" keresni?

Figyelt kérdés

Milyen szakmával vagy munkával lehet kb 150.000-160.000 forint vagy akkörüli összeget keresni.


Én informatikai vagy gépészeti irányba gondoltam.

(7.o os vagyok és csak pályaválasztás képpen kérdezem.)



2015. jún. 1. 23:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

ez neked jo kereset?


tegyel moge egy nullat. na az a jo.

2015. jún. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Ha végzel egyetemet, mindkettővel keresheted ennek akár a többszöröseit is.
2015. jún. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%

fideszközeli munkahelyen.


És a "jó" az havi 500K alap + 1,5M garantált prémium + prémium + költségtérítés + 5 egyéb állásnál kezdődik.

2015. jún. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Annyira azért nem vagyok jó tanuló , hogy Egyetemre felvegyenek. Átlagos tanuló vagyok inkább ami ilyen 3 mas esetleg 4 es.


150-160 ezer forintot csak azért írtam , hogy legyen valami ki induló összeg nem akartam keveset és sokat sem írni.

2015. jún. 1. 23:38
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Tanulj ki egy piacképes szakmát, meg német nyelvet, aztán irány élni Németországba vagy Ausztriába.
2015. jún. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%

Hiába az egyetem, van akinek 3 diplomája, vagy 5 szakmunkája van, mégis tartósan munkanélküli.


Jobban tennéd ha szereznél vmi kapcsolatot, és az első havi keresetedből az ecserin vennél egy diplomát.

Vagy kimennél külföldre.

2015. jún. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Ne legyetek már ilyenek, még csak hetedikes és elég fontos döntés előtt áll.

Az informatikát nagyon jól megfizetik itthon, de ehhez végzettség is kell, természetesen.

Szerintem a gépészeket is, vagy bármilyen hasonló mérnöki pályát (van kivétel, nem mondom, hogy nincs).

Ajánlom ezt az oldalt, itt nézz körül a különböző ágazatok között, olvasgass, írnak keresetet is. :) A továbbtanulást sem kell még gyászolni! [link]

2015. jún. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
6os mekkora hülyeséget beszélsz. Sorolj már fel egy olyan lehetséges felállást, részletezd a 3 diplomát és 5 szakmát, amivel munkanélküli lehet az, aki tényleg akar dolgozni.
2015. jún. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
lehet arról beszélt, aki nem akar!
2015. jún. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Ez a tanulás dolog még sokat változhat az a gyanúm,hogy fiú vagy,a fiúk általában lustábbak a tanulás terén ilyen korban. Ha az informatika érdekel válassz egy jó informatikus-vagy gépészeti szakközepet esetleg egy gimnáziumot és húzz bele a tanulásba! Biztos nagyon okos vagy, a kérdéseden is látszik. Ezzel elég jól lehet keresni,válassz egy jó szakközepet és onnan mehetsz egyetemre/Okj-s szakképzésre is. Tanuld a nyelveket,az infót és a matekot nagyon. Az informatika szakokon nem is olyan vészesen magas a ponthatár általában. Sok sikert! :)
2015. jún. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!