Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tesco, mint munkahely? Árufelt...

Tesco, mint munkahely? Árufeltöltés,3 műszakban, mennyi a fizetés és megéri -e ott dolgozni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 2. 09:56
 1/7 anonim válasza:
84%
Tescosként mondom neked hogy a vevők és a fönökeid is semmibe fognak venni,csicska munka,minimálbér,semmi plusz juttatás,persze az elvárások azok megvannak,ha csaj vagy akkor az előnyt jelent!
2015. jún. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunkásként dolgoztam Tescoban és többet kerestem, mint az ott dolgozók, mivel diákoknál nincs annyi levonás. ami igencsak minimálbér... Volt néhány állandó ember, a többit 3 havonta cserélgették, mivel ennyi a próbaidő... A dolgozók egymáshoz való hozzáállásával nem volt baj, de ez szerintem áruházfüggő, nem lehet általánosan a tescora ráhúzni, hogy jó vagy rossz a hangulat. Hosszú távon nem csináltam volna, de szerencsére nem is kellett, mert még be se fejeztem a diplomát már ajánlottak állást IT területen. Te tudod felmérni mik a lehetőségeid, így neked kell eldöntened, hogy megéri-e, mert ha csak ez lenne vagy közmunka, akkor nyilván inkább árufeltöltés.
2015. jún. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is, ritka dolog, de a Tesco nem minimálbért fizet az árufeltöltésért sem. Igaz, nem sokkal többet, de azért többet.

Az sem igaz, hogy nincs juttatás, mert van Erzsébet utalvány (havi 5000 volt 1-2 éve), 10%-os dolgozói kupon (amit a Tescoban használhatsz évi x alkalommal), egészségpénztári kártya, ilyesmik.

A munkaidőd tényleg annyi, amennyivel szerződtetnek, nem kell tovább bent maradni, meg sunyiskodni. A 3 műszakos beosztás miatt 18 és reggel 6 között 30%-os bérpótlék van.

Így összességében nettó 90-100 ezer körül lehet keresni sima árufeltöltéssel, ami persze nem hatalmas összeg, de nem is a minimálbér.

Az, hogy a főnökeid semmibe vesznek-e, eléggé helyfüggő gondolom, én nem tapasztaltam ilyet azokban az áruházakban, ahol voltam. Bár én árut soha nem töltöttem, inkább a vevőszolgálaton voltam, de azért sokat láttam és hallottam az áruházban. A vásárlók meg az árufeltöltőket nem sokat találják meg, sem tudom, pontosan hogy tudnak semmibe venni.

2015. jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A besorolási bér pedig áruházfüggő kedves szakértő.
2015. jún. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
46%

3-as az 5000ft-os Böske jegy óriási segítség,na+a 10%is,más munkahelyen ingyen ital,ebéd,konditerem.....

Úgyhogy ennyit a Tescoról!A vevők+ olyan szánalmasan néznek

Rád,arról nem is beszélve hogy a bunkó beszólásaikat is le kell nyelni!3-as mivel Te jó helyen vagy mit sem tudsz ezekről!

2015. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, hol van 0 szakképzettséget és tudást igénylő pozíció (árufeltöltés) mellé álomfizetés, és "ingyen ital, ebéd, konditerem"? Az árufeltöltés már csak ilyen, nem tudom, mit vártok. Gondolom a CBA-ban vagy az Auchanban sem jobbak a körülmények.
2015. jún. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#4

A besorolási bér nem áruházfüggő, hanem régiófüggő.


"ingyen ital, ebéd, konditerem"

Ember, te hol élsz? Melyik szakképesítést nem igénylő munkahely ad neked ingyen inni, enni, kondibérletet? Kis fejed is megsimogatják? Hagyjuk már...


A Tesco elég korrekt, mágneses kapurendszer van, 1 percet sem tudsz úgy dolgozni, hogy nem fizetik ki. (na jó, ez nem igaz, mert 14-et tudsz, mert negyed óránként zár a kapu).

Van 5e forint erzsébet utalvány, van 3000 ft EÜ kártya minden hónapban, van 10% vásárlási kedvezmény (már nem kupon, hanem a clubcarddal), ezeken kívül pedig rengeteg helyre (üdülők, stb..) van minden Tescos dolgozónak kedvezmény.


A kollégák és a vezetők olyanok, amilyenek. Azt ne hidd, hogy a gyárban a szalag mellett vagy a kukoricaföldön selyempapírba csomagolva adják át neked a napi tennivalókat.

2015. jún. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!