Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunkánál visszatérítik a...

Diákmunkánál visszatérítik a bejáráshoz szükséges utazási költséget?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 21:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban nem.
2015. jún. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem szokás. "Felnőtt" munkánál sincs ilyen. (Bár van egy-két kivétel, de ahogy én tapasztaltam, ezek a munkáltatók hamar csődbe is mennek - helyesbítve, kivétellel még nem találkoztam, de attól még ez a feltevés lehet, hogy téves.)
2015. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lol, álmodozz még ilyen szépeket XD
2015. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Örülj, ha az iskolaszövetkezet nem nyúlja le a fizetésed.. :D
2015. jún. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Diakmunkanal nem illetve de ha ott dolgozol ahol tanulsz, hiszen lakhely és suli között vehetsz bérletet szinte ingyen.(90% kedvezmeny)

Rendes munkaviszonynal igen, kötelező fizetniük a 86%-át.


De a településen belülit nem kell fizetniuk akkor se.

2015. jún. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

" Nem szokás. "Felnőtt" munkánál

sincs ilyen. "


Kötelező... Persze ha neked csak BKV berlet kell akkor azt nem fizetik. De ha Vacrol bejarsz Pestre akkor a vonatot fizetik.

2015. jún. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Van ahol igen van ahol nem. A diákbérletet nem térítik meg, de mikor Hévvel utaztam, akkor annak a plusz költségét állták.
2015. jún. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megegyezés kérdése. Nekem volt egy budapesti melóhelyem, Budán, ami terjeszkedett Érden, aztán oda caklassak el mindennap hát ez k-rvajó mondom a szaros fizetésemmel. Aztán azt mondta fizeti a vidéki többletköltséget és így már oké volt. Azelőtt pesti oldalról ingáztam. De ugye Budapesten könnyen lehet bliccelni, vidéken neccesebb, mikor elsőajtózás van a távolsági buszon. Így aztán ugyebár egy forintomba nem került soha az utazás.
2015. jún. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!