Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bérigény. Mennyi legyen?

Bérigény. Mennyi legyen?

Figyelt kérdés

Adminisztrációs munkára kell küldeni az önéletrajzot bérigény megjelölésével. Pályakezdő vagyok, érettségivel rendelkezem. (Októberben fejezem be a pénzügyi-számviteli szakmámat.) Ilyenkor a nettó 90-100e reális?

Ti hova szoktátok írni az europass önéletrajzban? A betölteni kívánt munkakör / foglalkozási terület alá jó? Vagy a végére?



2015. jún. 16. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Minimálbér.
2015. jún. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Mondjuk a munkakör megjelölése elég tág, de szerintem a nettó 90-100e reális, viszont ne adj meg intervallumot bérigénynél, mert hülyén néz ki. Például miért van felső határ? Ha 100ezernél többet adnának, akkor nem dolgoznál ott?

Inkább írj be nettó 95ezret és majd ha téged választanak, akkor majd megbeszélitek, hogy merre legyen kerekítve.


Szerintem a bérigényt legalulra írd, elvégre a hirdetéseknél is a fizetés az utolsó pont (már ha van egyáltalán róla szó).

2015. jún. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Melyik város, milyen cég, mihez értesz? Ők mit kértek?
2015. jún. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2015. jún. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A baj az, hogy nincs sok infó a cégről.

[link]


Intervallumot nem akartam megadni, csak hogy akörül akkor megfelelne-e a bérigény. :)

Amúgy budapesti cégről van szó.

2015. jún. 16. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:
120-at írj szerintem. Ha nem kell a +20 inkabb add a szegényeknek. Bár szerintem el tudod azt költeni!
2015. jún. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. jún. 17. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!