Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ajánlanátok jó fesztivál...

Ajánlanátok jó fesztivál takarító cégeket?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan megbízható és jól fizető cégeket,akikhez könnyen be lehet kerülni fesztiváli takarítás vagy pohárszedés céljából Magyarországon vagy Ausztriában?Ja,és fontos hogy 16 éves kortól lehessen menni!

Magyarok közül csak a Ceur-ról hallottam,de nagyon sok negatív tapasztalatról olvastam és azt inkább kihagynám,osztrákokról meg még semmit sem.Nem egyedül mennék,hanem egy felnőtt kíséretében,aki olyan közép szinten tud németül,én viszont nagyon az alapoknál vagyok és meg nem szólalnék,de remélem a szemét-vagy pohárszedéshez nem kell nagy német tudomány...



2015. jún. 17. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:
felejtsd el.
2015. jún. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!