Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A jó fizetésnek feltétele a...

A jó fizetésnek feltétele a diploma?

Figyelt kérdés
Technikus végzettségem van, egy kis városban dolgozom, 130 körül kapok, de megmondom őszintén, szeretnék többet keresni. Mindig agyalok valamin, hogy mit kellene csinálnom, nyelvtanfolyamot biztosan elkezdem, azzal nincs nehézségem. Viszont egy egyetemet úgy érzem nem tudnék elvégezni, szerintetek így nem is számíthatok több fizetésre? Ha keresnék olyan 200-220 körül annak nagyon örülnék.

2015. jún. 21. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Nem, nem az.


De ha alkalmazottként gondolsz magadra, akkor mindig is alul leszel fizetve, hiába kapnál te havi 1 milla nettót.

2015. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%

Nagyvárosban lakom diplomám van és jó erős közép angol, munkanélküli vagyok.


Szívesen cserélek veled, a 130 szinte elérhetetlen.

2015. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
Ma a jó fizetés feltétele a fideszkdnp-kapcsolat.
2015. jún. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#1 aki leszavazott, annak üdvözlöm a családját. Bár inkább nem, e nélkül is elég sivár élete lehet.
2015. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én nem szavaztam le senkit.
2015. jún. 21. 18:02
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

Annyiért nem dolgoznék napi 8 órát. Max heti 20-at, se.


Egyébként nem feltétlenül diploma kell hozzá, csak vállalkoznod kell és hasznos tudást szerezned.

2015. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!