Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Holnap lesz telefonos interjúm...

Holnap lesz telefonos interjúm angolul, mire számítsak?

Figyelt kérdés

Angolul lesz interjúm, milyen kérdések merülhetnek fel?

Mire számítsak?

Annyit tudok,hogy az angol tudásom fogják felmérni, mivel már múltkor felhívott aki interjúztatni fog,de még a magyarját is alig értettem telefonon keresztül

Hogy köszönjek ? Milyen formaiságokra figyeljek?

Ez egy irányított beszélgetés lesz,fellehet rá előre készülni? Írjak fel magamnak pár szót vagy mondatot?

Esetleg, egy google fordítót benyomjak hangutáni felismerővel ?:D

Vagy valakit megkérhetek szerintetek rá,hogy legyen ott kihangosítva a telefon mellett aztán adjon instrukciókat esetleg ő lenne aki fordít,gépel vagy egyéb hülyeség?



2015. jún. 21. 21:46
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Most nem tudom, hogy ezzel engem akarsz e degradalni vagy csak okoskodsz utolso
2015. jún. 22. 14:51
 12/22 anonim ***** válasza:

# 11/11 Időpont ma 14:51


Az egyik sem opció miért nem merül fel?


Annyit mondtam, hogy a Morgan Stanley bár csinál telefonos interjúkat, de ők olyan embert nem keresnek meg, aki nem tud angolul.


Magyarán furcsa egy cég aki téged keresett, és nem értem hogy találtak rád vagy miért, úgy hogy te fordíttatni akarod az interjút. De ez ettől független.

2015. jún. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

ki a lófasz mondta,hogy fordíttatni akarom?

Felmerült ilyen opció is,de csak mint hülye ötlet azt hiszed komolyan is gondoltam?:) poénra vettem az egészet,

közel 1 éve passzív az angolom , más tanulmányokat folytattam így kénytelen voltam hanyagolni.

Nem tudom hol szerepelt a kérdésemben,hogy nem tudok angolul?

Gondolom az történt,hogy megtalálták a több mint 1 éves cv-m valahol a neten és az alapján hívtak, asszem valami ilyesmit mondtak a telefonba.

Így is húztam a szám,mert csak mint b terv jöhetne szóba már ez az állás egyetem miatt.

2015. jún. 22. 19:04
 14/22 anonim ***** válasza:
67%

# 13/13 Időpont ma 19:04


Drága barátom, nem mondták még neked, hogy nem illik leharapni más fejét, akinek nem megy át a poénod írásban? :-D


Annyi hülye kérdező van itt, nem lepődnék meg ha lenne olyan is, aki a telefonos interjúját tényleg tolmáccsal csinálná :-D


Bocs, előítéles vagyok. Vagy inkább túl rutinos GYK-s. :-D

2015. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

jó jó csak elég degradáló volt,hogy már tettél is egy megállapítást a félinformációkból ...

egyébként,azért is vettem poénra,mert úgy beszélt velem az a nő mint valami külföldivel,aki még a magyart sem beszéli anyanyelvi szinten

"akkor jó magának (név) ? értiii (név)?

épp memorizáltam amikor hívott így teljesen máshol volt a figyelmem,de komolyan néha tényleg nem értettem a magyarját :D

egyébként,bocs,hogy leharaptam a fejed.

2015. jún. 22. 19:19
 16/22 anonim ***** válasza:
Lehet a telefonos interjú alatt skyperól volt szó a Morgen Sztenlynél. USÁban a teló ólcsó, de itt nem, szóval magyar viszonylat közt skyípeozni kellett volna. Ennyi eszük lett volna, de úgy látom volt, mert nem hívták a kislányt -.-
2015. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
34%

amúgy mailben el kell küldeni a céget a pitlibe, meg a HR-est aki ígérte ezt az interjút, ne vegyenek már hülyére mást is !


Feleslegesen stresszeltél egy napig, meg spammelted tele az oldalt, meg írtunk pár választ ide.

2015. jún. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

én nem stresszeltem

nem vagyok lány

te viszont csak 1 troll vagy látom.

2015. jún. 22. 20:34
 19/22 A kérdező kommentje:

nem tudom melyik cég az, így még ha akarnám se tudnám elküldeni őket,időközben láttam,hogy hívott valami számról valaki délután,de én ismeretleneket nem nagyon szoktam felvenni

lehet az interjúztató volt csak más számról.

2015. jún. 22. 20:35
 20/22 anonim ***** válasza:

" a Morgan

Stanley bár csinál telefonos

interjúkat, de ők olyan embert nem

keresnek meg, aki nem tud angolul."


A telefonos interju elott õk se tudják ki tud angolul. Azt tudják ami az önéletrajzban van, de hát ott sokan irnak jobb nyelvtudast mint a valós.

2015. jún. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!