Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki tett le D kategóriás...

Valaki tett le D kategóriás jogsit a VT-Arrivanál mostanában?

Figyelt kérdés
Ha igen, ugyebár alá kellett írni náluk 1 évre fix szerződést, mert a tanfolyamért nem kellett fizetni. Nettó 170.000 - 200.000 Ft körüli fizetést ígértek, viszont férjemmel most egy 600 Ft/órabéres szerződést írattak alá. Lehetséges, hogy átverés a felvételi beszélgetés során elhangzott információ vagy pótlékokkal tényleg hasonló összeg jöhet ki? Kicsit aggódok, mert a munkahelyéről már ki kellett lépnie, így konkrétan nincs mit tenni.

2015. jún. 24. 12:28
 1/9 anonim válasza:

Szia,nekem is ennyit ígértek,azóta mi a tapasztalat?

En most kezdem a D-t

2015. aug. 31. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A pénzről még nem tudunk mit mondani, de amit hallottam az nem túl rózsás. Ami biztos, első nap szóló busz, másnap csuklós gyakorlás, utána meg csuklós élesben egész hónapban. Igaz, hogy a BKV-nál 2 év gyakorlat kell, hogy csuklósra ülhessél, de itt nem számít. Amit meg az elbeszélgetésen mondtak, annak nincs sok igazságalapja.
2015. aug. 31. 20:22
 3/9 anonim ***** válasza:
3 éve dolgozok a cégnél, 200 körül volt eddig mindig a fizetésem,korrektek,nem baszogatnak,jók a munkakörülmények! Persze van akinek semmi nem jó...
2016. jan. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, ennyi az órabér. Bejelentés minimál bérre. A 170.000 - 200.000 körüli összeg helytálló, üzemanyag megtakarítás tornázza fel az alacsony órabért. + cafetéria
2016. jan. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azóta hogy alakultak a dolgok? Én most akarok hozzájuk jelentkezni
2016. jún. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 jelentkezz nyugodtan.
2016. jún. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudnánk beszélni privátban?
2016. jún. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Első vagyok ,mar buszt vezetek az arrivanal ,aki gondolja ,beszélhetünk ,van pár tapasztalatom
2016. jún. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A férjem már kilépett. Folyamatosan csalódni kellett bennük. Férjem nem az a kategória, akinek semmi sem jó. Most egy másik cégnél dolgozik és mérföldkövekkel jobb, mint az Arriva. A fizetés az első hónaphoz képest folyamatosan csökkent. A legtöbb 220000 Ft volt, de volt olyan hónap, hogy csak 120.000 Ft-ot kapott. A tanfolyam ideje alatt kapott pénzt utólag visszavonogatták, mert hogy azért nem dolgozott meg... Más cég ilyet nem csinál, tapasztalatból. Rákérdezett kilépés előtt, hogy letelt-e a kötelező idő, kiléphet-e már. Azt mondták igen. 27.000 Ft ruhapénzt vontak le tőle. 1 évvel azután, hogy kilépett, küldtek neki egy papírt, hogy 28.000 Ft tartozása van, mert előbb kilépett, mint a kötelező idő lett volna. Ha 15 napon belül nem fizeti meg, akkor 328.000 Ft lesz belőle. Míg ott dolgozott, kérte, hogy adjanak más beosztást, mert vidékiként elég kellemetlen volt, hogy reggel 5-kor kezdett és este 9-kor végzett. Nappal ugyan volt pár óra szünete, de egy vidéki hogy ugorjon haza. Volt olyan hét, hogy konkrétan nem jött haza, szüleinél kellett aludnia, mert kb. 3 órát tudott volna otthon aludni. Mikor kérte, hogy próbáljanak meg mást beosztást adni, gusztustalan stílusban annyit mondtak, hogy az újaknak csönd a neve, nekik ez a munkahely a mennyország. Hát ez minden volt, csak az nem!!! Végül kértünk tőlük egy igazolást, hogy nincs több követelésük, mert erre-arra hivatkozva csomó mindent követeltek, még 1 év után is. Szóval mi nem ajánljuk senkinek. Hallottam olyanokról, akiknek bejött, de én nem kockáztatnék!
2017. jan. 11. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!