Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Digi Call Center munka megéri?

Digi Call Center munka megéri?

Figyelt kérdés

Digi Call Centerébe szeretnék menni dolgozni.


Több felvetés is felmerült, több műszakos.


Fizetésről csak annyit tudok hogy egy fix összeg, se jutalék se bónusz.


Így félek hogy megéri e bevállalni főleg a bejutás miatt mert az úti költség nem lenne olcsó.

És amire választ kapok hogy mehetek e, addig keressek e másik állást.


Ebben tapasztalt emberektől kérnék segítséget, ha olyan lenne a válasz, akkor természetesen privátban.



2015. jún. 24. 16:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek inkább örülj, hogy fix. Ha behívtak menj be, bértárgyaláson meg mondd meg az elképzelésedet. Nettó 120-130-at mondhatsz ha nincs bónusz meg jutalék. Ha lenne akkor 70-80-ról indítanál és ha nincs ügyfél egy hónapba akkor annyit is kapsz. Jobb a fix, erre kell törekedni. Bejutás finanszírozására szintén kérdezz rá. Az interjún egyenrangú felek vagytok, ahol közösen kiderítitek, hogy tudnád-e csinálni, szeretnéd-e, előnyös lenne-e számodra ez a munka. Ha nem akkor nem, nem történik semmi. Több helyre akkor add be ha nagyon sürgősen kell a munka, én már jártam úgy, hogy két interjú egy időpontban lett volna így "elpazaroltam" egy lehetőségemet a kapkodásom miatt.
2015. jún. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!