Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meló - Diákhoz mehetek dolgozn...

Meló - Diákhoz mehetek dolgozni ha már nem járok suliba, de még 2-3 hónapig érvényes a diákom?

Figyelt kérdés
Félévkor hagytam ott az iskolát, 18 éves vagyok és még érvényes a diákigazolványom. Szerződésem már van a Meló - Diákkal, amit meg kell újítani már (1 éve lett csinálva amikor még suliba jártam).
2015. jún. 26. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg érvényes, addig mehetsz.
2015. jún. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.

Tavaly amikor csináltuk a szerződést akkor befizettem a tagsági díjat, ami 3 ezer Ft volt (Azon a nyáron nem mentem dolgozni). Most hogy újítani fogom elvileg megint kell fizetni valamennyit. A 3 ezret már nem adják vissza ?

2015. jún. 26. 15:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ott hogy van, nézd meg a szerződést. Én Universitas-nál voltam, ott a tagságit visszakaptam, amint kiléptem. De az éves újításnál nem kellett fizetni új tagságit.
2015. jún. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én úgy tudom, hogy nem mehetsz. Én is most végeztem a sulival, októberig érvényes a diákigazolványom, viszont attól a naptól kezdve, hogy otthagytad az iskolát (meg nekem ugye, onnantól, hogy levizsgáztam) megszűnik a tanulói jogviszony. Így iskolalátogatásit sem kapsz már, ami meg kell a munkákra való jelentkezéshez.

Én is diákmelóra akartam menni még, de nekem ezt mondták, hogy már nem lehet.

2015. jún. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4: Már jó ideje diákot kérnek érvényes matricával, mert iskolalátogatásit simán hamísitották. Az meg érvényes még.
2015. jún. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem tudom mennyi az a "jó ideje". Én tavaly nyáron még iskolalátogatásival dolgoztam a melo-diáknál :)
2015. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
csak matrica legyen ervenyes az a lenyeg!
2015. jún. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom hátha sikerül. Köszönöm a válaszokat.
2015. jún. 27. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!