Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hiány után mehetek még a...

Hiány után mehetek még a Tescoba diákmunkára?

Figyelt kérdés
Kasszában dolgoztam, a 6. alkalommal lett 900 forint hiányom. Csodálom, hogy csak annyi, mert betegen, hőemelkedéssel mentem dolgozni és néha azt se tudtam, hol vagyok:D Mehetek még ezek után? Kapok egyáltalán időpontot még az iskolaszövetkezettől? Amúgy ilyenkor lehet szólni, hogy beteg vagyok és nem tudom csinálni, hazamennék? Azt hallottam, nem tanácsos, mert végleg elvágom magam és nem adnak több időpontot.
2015. jún. 28. 00:42
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
A hiány + a "hazamennék mert betegnek érzem magam" kombó miatt inkább hanyagold a dolgot.
2015. jún. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát szívesen hanyagolnám, ha tele lennénk pénzzel. Sajnos rá vagyok szorulva. Nem személyes véleményt kérdeztem, hanem azt, hogy lehet-e még hiány után menni, vagy akinek hiánya volt annak több időpontot nem adnak? Plusz az iskolaszövetkezetnél megmondták, hogy időpontot nem mondunk le 1-2 nappal előtte, mert akkor tuti, hogy nem jár több, ezért nem is mertem előtte. De ha ott rosszul leszek, akkor mi van?
2015. jún. 28. 01:11
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ha rosszul vagy szólsz és talán hazaengednek. egyik oszt.társamnak ment a hasa megunták hogy álandóan wcre ment és elengedték. pár órát volt de beírta a 8órát. azt mondta.


vagy kapsz időpontot vagy nem.. állítólagq (olvastam itt gyk-n) 700forintig nem gáz.

nálunk 2 nappal előtte kell szólni h nem tudsz menni 1 nappal előtte csak orvosi igazolással mondhatod le. nekem volt mindkettő és még mindig járok dolgozni :) még 3 órával kezdés előtt is mondtam le azt is csak orvosival. nem egy helyen vagyunk nem tudom nálatok mennyire szigorúak.

2015. jún. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

900 ft nem olyan sok, ha egyszeri alkalom nem lesz belőle gond.


Természetesen betegen nyugodtan haza lehet menni (vagy legjobb ha nem is mész dolgozni)

2015. jún. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Anno haverommal 50 ezres kárt csináltunk az egyik barkácsáruházban. Igaz nem a mi hibánk volt, de a kár az kár. Rosszul volt felpakolva a járólap, továbbá a magas emelőt sem kezelhettük volna (nem volt jogosítványunk rá), mégis nekünk kellett felpakolni a polcokra. Naná, hogy leborult a járólap egy része, legalább 10 csomag összetört. Mi is azt hittük, hogy nem mehetünk többet, de nem volt belőle semmi gond. Egyetemista koromban elég sokáig dolgoztunk ott.
2015. jún. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, próba, szerencse, oszt vagy hívnak, vagy nem. Betegen meg NEM dógozunk, mert rendszerint ilyenkor az ember több kárt csinál, mint hasznot.
2015. jún. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én elég sokáig dolgoztam kasszásként Tescoban. Nekem ugyan sosem volt hiányom, de sok embernek igen, és sosem volt különösebb probléma, jöhettek legközelebb is.
2015. jún. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!