Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nehéz a pénztáros meló?...

Nehéz a pénztáros meló? (Nyárimunka/diákmeló)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem sok ész kell hozzá(NO OFFENCE!), de viszont eléggé leterhelő lehet. Szerintetek vállaljak ilyen munkát? Nyugodt, türelmes ember vagyok. Mi a munka előnye és hátránya?

2015. jún. 29. 20:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Én voltam 1,5 évig Tescoban diákként. Szerintem teljesen elfogadható. De ha van konkrét kérdésed, akkor szívesen válaszolok!
2015. jún. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem mesélsz inkább?:)

Mennyire fárasztó? Fizikailag illetve lelkileg. Nagyon ügyelni kell munka közben? Kommunikációs készséget mennyire igényel? Egyáltalán mit igényel ez a munka?

2015. jún. 29. 20:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem mondanám, hogy fizikailag vagy lelkileg leterhelt volna, pl. az egyetem 10-szer annyira leterhelt.

Olyannak nem való a munka, aki egy csúnya nézéstől megretten pl. a vásárlók részéről. Én viszonylag jól bírtam a ezt, pedig volt néhány hülye, de én könnyen ignorálom a hülyéket, mert nem az életem részei, ezt így kell felfogni. Az már kicsit jobban zavart, mikor a felettesek olykor szardarabként kezeltek, de az általában megoldódott: vagy enyhült a feszültség, vagy abba az áruházba annyira nem mentem.

Kezdetben nagyon figyelnem kellet, később már elég reflexszerűen mentek a dolgok, és nem igazán hibáztam, szerintem megszokható a pörgés. Mert azért pörgés az van a kasszasoron, jönnek a vásárlók, csipogtatni, beütni, közben kérdez, aztán fizet, visszaadás, stb.

Kommunikációs készséget minimálisan igényel, tudjál normálisan köszönni, meg a kérdésekre értelmesen válaszolni. Ha utálod az embereket, akkor azért nehéz...

2015. jún. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!