Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kulfoldi munkahelyen Eszak...

Kulfoldi munkahelyen Eszak Nemetorszagban az 1000 euros fizetes milyennek szamit? A tobbit lent irom!

Figyelt kérdés
En es a ferjem kaptunk egy olyan munka ajanlatott Hannover mellett egy hotel etteremben,amiben a szallast a hotelben kapnank es napi 3xi etkezest amiert nem kel fizetnunk es a fizetes a ferjemnek aki konyhan dolgozna lenne 1000 euro ,nekem aki takaritana 800 euro,bejelentett munkarol van szo. A munkaidot furcsalom 10 oratol 14:30 ig aztan piheno 17 oratol folytatodik a munka 23 oraig! Velemenyuket szeretnem kerni hogy mit gondolnak errol az egeszrol tanacsos lenne ekvallalnunk ,es mi a velemeny a fizetesrol a munkaidorol meg h a szallodaba laknank??? Koszonom.
2015. júl. 5. 07:42
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Ha sem a szállásért, sem a kajáért nem kell fizetnetek, és amit említettél összegeket azok nettók, akkor egész jó kezdésnek, ha heti 5 napi munkáról van szó, és nem minden nap.

Állásközvetítőn jelentkeztetek vagy ti direktben? A nyevet beszélitek?

2015. júl. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezekert nem kell fizetnunk semmit. Hat heti 6 napot kellene dolgoznunk. Nem beszeljuk a nemetet,d ennek a hotelnak egy magyar ember a tulaja igy nem gond. Nem kozvetito altal talaltuk,hanem egy ismerosnek a fia es annak felesege ott dolgoznak d felmondtak haza jonnek igy mehetnenk a helyukre. Nekik nem tetszett a munkaido sem meg a fizetest is keveseltek. Mondjuk a munkaido jobb lenne ha nem egerz napos lenne,ez biztos. Azert is kerdeztem itt hogy ez mennyire jo? mert mi nem vagyunk jartasak ebben. Te kint elsz? Koszonom h irtal!
2015. júl. 5. 08:46
 3/5 anonim ***** válasza:
52%

Ha ismerősök már voltak ott és csinálták ugyanezt, az számomra elég "bizonyíték" lenne arra, hogy nem vernek át, és bele szabad menni. Ahogy az első is mondta, ha ebből tényleg semmit nem kell fizetni, akkor a pénz is rendben van. A munkaidő valóban nem álomszerű, de gondolom, nem azért mennétek, hogy utazgassatok, hanem hogy pénzt gyűjtsetek, majd hazagyertek, úgy pedig azért egy darabig ki lehet bírni. Én is dolgoztam hasonló munkaidőben, de mivel tudtam, hogy csak átmeneti állapot, nem igazán érdekelt, sőt még örültem is, hogy nincs alkalmam elkölteni.

Várj csak, most számolom, 10,5 óra munka naponta?

2015. júl. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elárulom nektek, német nyelvtudás nélkül 1000 Euro nettó nagyon jónak számít!
2015. júl. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
En is bizok benne hogy minden oke lesz! Hat igen ez nem 8 ora hossza,d ha itthon is tulorazunk az is 10 ora hossza,hat majd meglatjuk hogy szokunk hozza. Remelem konnyen meg hogy mind kettem mehetunk az a legjobb benne. Igaz h itthon mind a kettonknek allando munka hekye van evek ota,d a fizetes visszont nem eleg.:( De azert megnyugtato h az a velemenyetek hogy ez jo fizunak szamit.
2015. júl. 5. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!