Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik szoktak külföldön vásárol...

Akik szoktak külföldön vásárolni, mit tesznek, ha érvényesíteni kellene a garanciát? (ruházat, műszaki cikk, stb)

Figyelt kérdés

Itthon nem mindig találom meg, amit akarok.

Legyen az ruha, cipő, laptop.

Készülök Ausztriába, ahol szívesen vásárolnék, de mi van, ha pár hónap múlva vissza kell vinni a terméket?

Több száz km az ország keleti részéből.

Ti hogy oldjátok meg?

Elfogadjátok, hogy amit külföldön vesztek, arra nincs garancia?

Tehát túl drága cuccot ne is vegyek ott?

Ha újra járnák arra, akkor sem tudnék túl sok mindent tenni, mert nem beszélek németül.

Itthon is vissza szoktam vinni a hibás terméket, tudatos vásárló vagyok, nem hagyom magam átverni.

Netről meg nem rendelek, mert szeretem látni, hogy mit veszek meg, főleg ha sokat költök rá.

Rendeltem régebben pár dolgot e-bayről, és nem minden nézett úgy ki, mint a képeken.



2015. júl. 5. 17:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi elég sokat vásárolunk kintről, volt már egyszer, hogy garanciális probléma volt, visszaküldtük a terméket, cserélték. A kisebb értékű termékeknél pedig igen, nem éri meg visszaküldeni.
2015. júl. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!